Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm 68kg vagyok. Hogyan...

Vesztergom Péter kérdése:

165 cm 68kg vagyok. Hogyan fogyhatnék 5 kilót 6 hét alatt? Nem eszem semmiféle édességet, és hetente négyszer edzem.

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 09:54
 1/6 anonim válasza:
hogyan? hát pont így :D ne egyél akkor édességet,se lisztes dolgokat. a 4 elég jó eddz minden alkalommal kb 1 órát :)
2012. júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2. válaszoló ezt komolyan gondoltad?Remélem nem,ugyanis ezt ha el is kezdi,és betartja a szigorú étrendet,és a 13 nap elteltével fogyott 8-10 kg-t ,miután abbahagyja és normálisan eszik megint körülbelül a dupláját szedi vissza! Kérdező,sajnos tudom milyen most neked. Én is túlsúllyal küzdötten,különösebben nem fogadtam meg egyik netes fogyókúrás étrendet sem,csak annyit,hogy nincs édesség,lisztes ételek és mozogtam,még nem értem el azt az alakot/súlyt amit szeretnék de már fogytam több mint 10 kilót.Szerintem meg se nézd amit a 2. kommentelő írt. Első voltam
2012. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddig jól csinálod, az étrendedre nagyon figyelj, kerüld a fehér lisztből készült termékeket, a finomított cukrot, igyál rengeteg vizet és minél több fehérjét próbálj enni. A kcalendar nevű program sokat segít, töltsd le :)
2012. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sikerülni fog a fogyás simán!

de ha nem is tartod be az édességet lisztet cukrot ...akkor viszont keveset.. és ne add fel bármennyire is jobb azt enni mindig a cél lebegjen előtted :D

(amúgy liszt meg cukor nélkül élni 6 hétig az már baromság..)

2012. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 hónapja élek liszt és cukor nélkül, az első 2 hétben majd meghaltam érte, most meg már alapból kerülöm az ilyen ételeket, és lám, élek :))
2012. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gratulálok :D biztos nehéz lehetett
2012. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!