Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki a Dr....

Próbálta már valaki a Dr. Steinberger léböjtkúrát? Bioboltban kapható,5üveg különféle zöldség-gyümölcslé van a csomagban, és rozskenyeret lehet csak hozzá enni.

Figyelt kérdés
Ma kezdtem,kíváncsi lennék saját tapasztalatra,ha van valakinek:)
2012. júl. 19. 13:22
 1/7 anonim válasza:

Szia,én még nem hallottam/próbáltam!

Érdeklődnék viszont,hogy neked beválik-e,mit tapasztalsz?

Mennyibe kerül egy ilyen csomag?

2012. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7-8rugó volt,nem emlékszem pontosan.Kb.2napig csináltam,ugyanis utána olvastam a dolgoknak,az oké hogy 3-5kilóval kevesebb az ember,de utána meg a dupláját vissza hízza,mikor elkezd normálisan enni.Ez nem kell nekem.Plusz tök éhes lettem az első nap végén,fájt a fejem,pedig nem szokott.Befejeztem,aztán pár nap múlva csak úgy megittam az egyik üveg felét,mert szomjas voltam:)Fél napig ment a hasam:)Jó móka volt:)
2012. júl. 26. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
a léböjt kúra lényege hogy SEMMILYEN szilárd ételt nem lehet enni 4-5 napig. tehát se kenyeret, de még joghurtot se. és lassan kell visszaállni a normális étkezésre nem rögtön úgy enni mint a diéta előtt mert akkor a szervezet őrült módon elkezdi raktározni a 'tartalékot'
2012. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
léböjtkúra+rozskenyér...hát ez elég vicces.. meg az is hogy Te ebben hittél...
2012. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vicces,ja.Nem mondtam hogy hittem benne>A másik meg az,hogy rá van a dobozra írva a rozskenyér,5-6 szelet elosztva 1nap,de ez nem kötelező,ha valaki szédül gondolom akkor nem árt.Ennyi.
2012. aug. 1. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Én elhiszem,hogy nem magadtól találtad ki, de akkor ez legyen mondjuk steinberger kúra, nem léböjt. valószínűleg fogyókúraként hatásos, hiszen eleve van egy kalóriadeficit, de tisztítókúrának nem jó.
2012. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Jesszusom.. EZ NEM FOGYÓKÚRA! Ez egy méregtelenítő program..
2012. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!