Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használ-e vmit ha futas es...

Használ-e vmit ha futas es felülesek elött foliaval tekerem be a hasamat zsiregetes celjabol?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 19:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Természetesen, szigetel és így mégtöbb víz távozik a szervezetedből. Ezt hízod vissza, mert ugye ez nem zsírégetés. Ideig-óráig segíthet neked, de nem tudom, hogy megéri-e.
2009. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Én szoktam csinálni, bár nem mindig, de volt olyan hogy csak a hasamra tekertem fóliát és úgy futottam napi kb 45 percet, 1 hét alatt a hasamról minden lement, nem tudom hogy amiatt volt e de ez tény, mondjuk nyáron kellemetlen tud lenni. A bőrömön semmilyen rossz hatást nem tapasztaltam, de azért nem árt fürdés után testápolót használni ha esetleg kiszáradna.
2009. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
igen ,nagyon sokat használ:)Kiizzadod a felesleges víz egy nagyobb mennyiségét mivel a fólia alatt a jobban izzadsz ez fogyaszt ,de fontos az intenzív pulzus megemelő testmozgás is:)mint a futás ,ahogy a kérdés mellékletébe is írtad:)apu midnig így fogott ,ha kicsit ment fel a hasára és nekem is bevált ,de hozzáteszem ,hogy rólam könnyen lemegy a "baba" háj ,szóval egyéntől is függhet a dolog ,ennek ellenére mindenképpen hasznos!!
2009. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!