Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel méregtelenítetek?

Mivel méregtelenítetek?

Figyelt kérdés

Pénteken kezdem a 3 napos méregtelenítő kúrámat. A vizet mindenképpen kiegészítem majd csalánteával... de ezen kívül mi az, amit fontos, hogy tartalmazzon a kúrám, mert jótékony hatású?


Ti hogyan csináljátok?


2009. júl. 14. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne csináld!!! olvass utána mért ne!!!
2009. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

keresgéltem, de semmit nem találtam ami a károsságról szólna...


ha arra gondoltál, én nem fogyni szeretnék most, félre ne értsd. vagyis azt is, de ez most csak szimplán egy méregtelenítés, a közérzetem érdekében, aztán fokozatosan életmódot szeretnék váltani.


te mire gondoltál?

2009. júl. 14. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha egy napig csak vizet iszol, mellette 100%-os gyümölcs vagy zöldséglevet, majd az elkövetkező 2 napban pedig gyümölcsöt eszel, párolt zöldséget, esetleg kefírt. Én mindig így szoktam, és nekem ez kiváló módszer.
2009. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!