Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt mennyit lehet...

Egy hónap alatt mennyit lehet elérni a Rubint réka van öt perced gyakorlatokkal?

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 13:36
 1/7 A kérdező kommentje:
és még azt hozzátenném, hogy megakarok szabadulni kb. 5-6 kilótól diétával. a videóval pedig feszesedni szeretnék
2012. júl. 21. 13:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ez azt jelenti, hogy 5 percig kell csinálni akkor kamu. Legalább 10 perc bemelegítés kell ahhoz, hogy a pulzusod egyáltalán elérje a zsírégető tartományt. Onnantól fogva jön az érdemi munka. Szóval, ha megcsinálod kb 4 X egymás után, akkor talán valamit hat.
2012. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kb. 3x szoktam egymás után. de akkor esetleg nem tudtok valami más gyakorlatot, ami tényleg használ?
2012. júl. 21. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Fuss minden nap 40-60percet.
2012. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aha, vagy bringázz intenzíven (nem városnézés) szintén ennyit. (40-60 perc)
2012. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagy semmit..... fogyáshoz legalább heti 3x40 perc intenzív mozgás kell... futás, bicikli, kondi... ennél kevesebbel sz.rt se érsz... ja, és persze helyes táplálkozás mellett, mert ha emellett zabálsz, akkor szintén semmi eredmény nem lesz.
2012. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó, szerintem nem értetted, hogy mit írtam. ezzel nem fogyni szeretnék, hanem feszesedni! és mellette diétázom... -.-
2012. júl. 23. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!