Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasizmozni minden nap kell?...

Hasizmozni minden nap kell? Vagy kell egy nap pihenő?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez alkattól függ nekem minden nap kell, hogy rendesen mutasson a hasam. Olyat is ismerek akinek haeti 2-3 alkalom is megteszi. Kezd el csinálni és kitapasztalod, de egy rendes hasizom edzés az alkalmanként minimum fél óra s az izmot több irányból kell támadni 28/F
2009. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alacsony testzsír kell hozzá semmi más...
2009. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A hasizom gyorsan regenerálódik, de azért nem olyan gyorsan, hogy minden nap megerőltethesd. Csináld minden második nap.


Fél órát tökölni a hasad edzésével? A fejed mögé, vagy melledre raksz egy súlyt és úgy végzed a hasprést, vagy a két lábadra kötöd és úgy csinálod a lábfelhúzásokat és egy 10-15 perc alatt végzel egy kiadós hasazással.


De ez a kérdés miért van a fogyókúra szekcióban? Ugye azzal tisztában vagy, hogy a felülések nem fogják a hasadról leszívni a zsírt, mivel célzott fogyás nem létezik.

2009. júl. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nem attól lesz a hasad szálkás, hogy mennyi felülést végzel naponta, vagy hetente. Ez egy tévhit, hogy ahonnan fogyni akarok, azt edzem jobban. Diéta és mozgás. A hasizom amúgy eléggé nehezen fejlődik, mindegy mennyit edzel rá. Az mindenkinek "kockás", csak sokaknak eltakarja a háj. Ha "kockás" hasat akarsz, vidd a testzsír százalékodat 8% alá. Ha még nem jó, akkor még kevesebbre. Arra azonban készülj fel, hogy 10, sőt 8% alatt eléggé kegyetlen a dolog. Akiket ilyen alakkal látsz, ők vagy genetikai adottságokkal rendelkeznek, vagy baromi sokat szenvednek. Nézz meg egy profi testépítőt tömegelési időszak alatt. Sok mindent fogsz látni, csak "kockás" hasat nem.
2009. júl. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"A hasizom amúgy eléggé nehezen fejlődik, mindegy mennyit edzel rá. Az mindenkinek "kockás", csak sokaknak eltakarja a háj."

Ezzel a kijelentéssel azért nem értek egyet - nekem gyakorlatilag nincs hasizmom, de szeretném, ha fel tudnék valamennyit épiteni. (Egy mütét és hosszabb betegség miatt nem tudtam hónapokig mozogni) Csak azt nem tudom, hogy mivel lehetne kezdeni.

2009. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztosan úgy van, ahogyan mondod, mégis lehet, hogy vannak, akik értenek ahhoz, amivel foglalkoznak:

[link]

2009. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs célzott fogyás. Nem szeretnék fogyni, szép lapos hasa van. Csak szeretném, hogy izmos is legyen.
2009. júl. 15. 15:09
 8/9 anonim válasza:
Ez hülyeség.A pasim szereti a sört,és szinte mindent megeszik,mégis kockas a hasa.
2009. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a hülyeség? Lehet, hogy ultramaratonos? :)
2009. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!