Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos a Fólia ha Futok?...

Hatásos a Fólia ha Futok? Esetleg Krémet is használjak hozzá?

Figyelt kérdés
Az érdekelne mennyire hatásos a befóliázás.. mert mindehol olvasok minden félét.. valaki szerint nem használ valaki szerint használ.Van olyan aki tapasztalta a jótékony hatását? mennyire fogyaszt? és NARANCSBŐR ELLEN JÓ?
2009. júl. 15. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Hello!

Se a fogyást nem segíti se a narancsbőrt nem tünteti el. Egyetlen hatása, hogy jobban megizzadsz edzés közbe, márpedig ha zsírt akarsz veszíteni és nem vizet akkor tök fölösleges.

2009. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

nos, nem próbáltam még, de engem nagyon taszít a gondolat, hogy be legyek fóliázva, mert olyankor nem tudna lélegezni a bőröm. pont akkor, mikor amúgy is izzadok.

szerintem sincs köze sem a fogyáshoz, sem a narancsbőrhöz.

2009. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Én azért annyiban vitatkoznék az elsővel, hogy nekem a narancsbőrőm lefaragásában segített a fólia. De való igaz, fogyni nem lehet tőle, mert ugye a zsírt (sajnos) kiizzadni nem lehet.
2009. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fogyásban sem a fólia sem a krém nem segít az ég világon semmit. A narancsbőrrel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.
2009. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisz85 ***** válasza:
a bőröd légzését hátráltatja ami viszont káros, hiszen izzadás során a sok méreganyag és salakanyag egy jó része az izzadás útján távozik és a bőrődnek sem tesz jót, szóval ne eröltesd, a mozgásformától és a diétától fogysz zsírt veszíteni másssal nem!
2009. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!