Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megszeretnék szabadulni...

Megszeretnék szabadulni 5kilotol, de közben szálkásítani is szeretnék. Valaki segitene? (16/L)

Figyelt kérdés
Sziasztok :-) 16 éves vagyok.165cm és 55 kilo.Egy héten háromszor lovaglok,minden nap futok 2kmt, es mellette hasizmozok.(Rubint Réka, 2*20p) .Az étkezésemre is odafigyelek, reggelre pl egy szelet barnakenyer.+joghurt.Tizorai valami gyumolcs.Delben egy kis leves.Uzsira valami gyumolcs es a vacsorat kihagyom.Engem az érdekelne,hogy már a felső kockák megjelentek a hasamon.De hogy tudok szép,kockás hasat elérni.Először fogyjak,es utána edzek rá,vagy a kettőt egyszerre?Szerintetek kéne változtatnom valamin?Előre is köszönom :) 16/L
2012. júl. 23. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális a súlyod.

Az se kizárt, hogy már túl sokat sportolsz, és mivel izmos vagy, azért nem mennek lefele a kilók. Ez amúgy nem is baj, kivéve, ha te mindenképp a mérleget akarod nézni.

2012. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kockás has -> alacsony testzsír -> diéta ->(no mell).

Zsírégetés -> aerob edzés.

2012. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!