Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendellenes lenne?

Rendellenes lenne?

Figyelt kérdés
Kilenc hónap alatt leadtam 20 kilogrammot, az étkezések kori adagom csökkentésével és rendszeresebb sport programokkal, de körülbelül egy hónapja a sport, egy kis súlyemelésen kívül eltűnt és azóta is fogytam 8-9 kg-ot rendellenes, hogy nem állt le a fogyásom? Egyébként továbbra is szükségem van rá csak fura, hogy rendkívül kis megerőltetés(, mondhatni csak kevesebbet eszem) hatására még mindig fogyok F/17 123-ról 95-re

2012. júl. 24. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el vele orvoshoz, mert lehet kialakult egy betegséged, akár a fogyókúra miatt és amiatt fogysz. De én csak tippelek, nem vagyok orvos. Számomra ez nem tűnik normálisnak. Általában ha az ember csak magától fogy (sport és diéta nélkül), ott valami gáz van, főleg ha 1 hó alatt fogytál 8-9 kg-t. Szerintem az még fogyókúra mellett is sok lenne.
2012. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!