Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami olyan gyakorlat...

Van valami olyan gyakorlat hasizomra, amihez nem kell lefeküdni?

Figyelt kérdés
Amit állva, ülve is lehet végezni, nem kell hozzá a földre feküdni?
2012. júl. 24. 11:39
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

Röhögj. Az jó hasizomra is :D


Miért nem fekhetsz le? Aludni is állva szoktál?

2012. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D röhögök, de ahhoz azért kevés :D

Azért, mert a munkahelyemen végezném a gyakorlatokat, ahol nem tudok lefeküdni a csempére.

2012. júl. 24. 11:55
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:

Vegyél polifoam matracot, feküdj arra, ha hideg a csempe. Amúgy jó munkahelyed lehet, ha megengedik, hogy felüléseket végezz munkaidőben :P (bár tudom, néhol megengedett, pl. egyes szoftverfejlesztő cégeknél, még konditerem is van erre a célra. De azért nem ez a bevett gyakorlat.)


[link]

2012. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy kis (kegyeleti) boltban dolgozom, és nem a hideg csempe a gond, csak kellemetlen lenne, ha jönne egy vásárló, én pedig a földről tápászkodnék felfele :D

Combra, fenékre szoktam gyakorlatokat végezni (bőven van időm abbahagyni, mielőtt meglátna valaki, aki bejön), de a hasam a problémásabb, oda kellene inkább gyúrni kicsit. Széken szoktam felülés-féléket csinálni, de ettől néha fáj a derekam, mert nincs a hátam alatt semmi.

Meg valamikor zumbázok is :)

Köszi a választ!

2012. júl. 24. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:

lábemelés függeszkedve.

de persze a hasazástól nem lesz laposabb a hasad.

amúgy meg a fegyencedzésnek utánanézhetsz.

én is azt csinálom melóhelyen,mert minden nap van nálam is kb 2-3 óra holtszezon.

az összes benne lévő gyakorlat saját testsúllyal végezhető eszköz nélkül,max valami húzódzkodó kell,de ha háttal állva felkapaszkodsz egy ajtóra,máris tudod csinálni a hasazást.

2012. júl. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!