Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális a testsúlyom?

Normális a testsúlyom?

Figyelt kérdés
170cm és 58kg vagyok. Mégis van rajtam felesleg. Szeretnék 5kg-t leadni. Igy is mindenki csodálkozik, hogy mennyi a súlyom, de ha 53kg lennék? Persze midneki azt mondja nem kell leadnom semmit, mert nincs,de igenis van.Szóval normális ez, hogy csak 58kg vagyok?17/L
2009. júl. 15. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Most "csak" 58 vagy, vagy fogyni akarsz, vagy éppen csak azt akarod hogy megerősítsünk abban hogy huhdekib@szottjólnézelkieszméletlensoványvagyhülyeségfogyni?
2009. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
A testsuly az semmire se valo.. csak van es kesz. nem azt kell nezni, hogy hany kilo vagy, hanem hogy hogy nezel ki.. Nagy a hasad? Halyas? Szep, formas? Milyen a segged? ennyi.. csinalj magadrol egy kepet bikiniben ugy, h az arcod nem latszik (lehetoleg allva) es akkor megmondjuk, hogy nezel ki..
2009. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem,nem vagy kövér! Eza súly pont normális,de ahogy az előttem válaszadó is írta,ezzel a kérdéseddel,azt akarod,hogy mindenki azt válaszolja,nem nem vagy kövér,jó alakod van, nincs feleseged. És ilyenek? Na mindegy,vedd úgy megkaptad. DE! lehet hogy azért látod így,mert nincs alakod. Esetleg nem akarsz Rubint Rékára tornázni?Haserősítő gyakorlatok,ilyenek? De fogynod semmiképp nemkell. Ha valahol nagyobbnak látod magad -comb,fenék.. stb - Akkor tornázz rá kicsit.
2009. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
másodiknak igaza van, kép nélkül nehéz megmondani. Súlyként okés.
2009. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!