Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Átlagosan mennyit eszik egy...

Átlagosan mennyit eszik egy modell egy nap?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból. Aki tud erről hiteles infót az megtudná mondani, hogy pl hány kalóriát esznek vagy írna esetleg egy mintaétrendet? Előre köszönöm a válaszokat :-)

2012. júl. 26. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

életmódot kell váltani ha fogyni akarsz meg sportolni

a modellek megy v csak salátán élnek mint a nyulak v annyit esznek mint a lovak de mégsem látszik rajtuk

2012. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még annyit h ez a genetikán is múlik....
2012. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ezzel akarok fogyni, csak érdekelt ( de ezt le is írtam a kérdésben -"Csak kíváncsiságból"-). Nem értem miért kell azonnal lehurrogni, főleg úgy, hogy a kérdésemet el sem olvastad rendesen.:/
2012. júl. 26. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
a kérdésed rendesen elolvastam ám és leirtam a véleményem ha téged ez nagyon zavar akkor ne irj ki ilyen idióta kérdést
2012. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ask.fm oldalon egy modellügynökség leírta, milyen diétát alkalmaznak a modelljeik ha fogyni szeretnének... borzalmas

Reggeli: fél pohár joghurt

Ebéd: tenyérnyi hús, köretnek zöldség és/vagy rizs

Vacsora: túró, fűszerezve vagy magában

Nemtudom ez hány kcal, de kb 600 nál nem lehet több

Ráadásul sz@r

2016. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!