Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg nem hízlal a fagyi?

Tényleg nem hízlal a fagyi?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,egy forumon,hogy jó hatással van a fogyókurára.
2009. júl. 16. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

100g kb 180kcal (ennél már csak kevesebb, a gyümölcsös)

ez nem sok. de tele van cukorral.. Mondjuk, ha ch számlálós diétát csinálsz,számold bele 1napba. Kb 1 pálcás jégkrém 150kcal, ami azért annyira nem sok.

De inkább próbáld azt hogy, veszel erdei gyümölcsöt(fagyasztott)vagy sok fajta sima gyümölcs, másfeles tej, édesítő,fahéj, és turmixgép;) aztán mehet a fagyóba.. Jobb mint a jégkrém,és alig van benne szénhidrát!(Najó egy kicsi a tej miatt,és a gyümölcs fruktoz tartalma miatt.. deaz semmi-)

2009. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem hízlal,jó néha egy gombóc gyümölcsfagyitól nem lesz semmi gond de azért ne vidd túlzásba.100g gyümölcs fagyiban 130 kcal van,a tejes fagylaltokban pedig 172 kcal.Tehát hízlal ,de azért néha szabad enni mértékkel:).
2009. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most mi a fenének kellett lepontozni?!?!?!Ezeket az értékekek a kalóiatáblázatból néztem,ha nem hiszitek NÉZZÉTEK MEG a www.kcal.hu-n!!!!!Elegem van ebből a hülye oldalból,az ember ségíteni próbál valakinek és ezt kapja cserébe.
2009. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legjobb ha csinálsz magadnak fagyit!

Leturmixolod a gyümit(bármilyet,lehet keverni is a gyümiket) teszel bele egy kicsi vizet,látod,hogy mennyi kell ahhoz,hogy fagyi állagú legyen.

Ha kényeztetni akarod magad tehetsz bele mazsolát,fahéjat,rum aromát,kókuszreszeléket.:D Nagyon finom,és biztos nem hizlal:)

Próbáld ki;)

2009. júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!