Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 nap alatt maximum hány...

2 nap alatt maximum hány kilót tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
minél többet szeretnék leadni, mert pénteken megyek Balatonra.:ss
2011. júl. 6. 12:39
1 2
 1/12 hollófernyiges ***** válasza:
Zsírt semmit. Víz-meg hashajtóval leadhatsz valamennyit, de az az első lángos-kólánál visszajön.
2011. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem 2 nappal előtte kellene ezen pánikolni.
2011. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Kérdem én, Te eddig nem tudtad,hogy idén is lesz nyár,vagy hogy mentek a Balatonra? Mostanában tele van ez a témakör ilyen "2,3,4 nap alatt mennyit tudnék fogyni" kérdésekkel. Hát a pofám leszakad! Én fél éve azon vagyok,hogy fogyjak,egészségesen étkezem(nem koplalok!!),rendszeresen és sokat tornázom,és így fogytam kb. 9 kilót,mások meg két nap alatt akarnak fogyni. Hogy Ti milyen mókás emberek vagytok!


Ja és a válaszom a kérdésre,ha hashajtózol,és két napig csak folyadékot fogyasztasz,akkor talán lemegy egy kiló úgy,hogy kiszarod magad!


26/N

2011. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
bocs de nem a véleményetek érdekel, hanem a kérdésemre a válasz.;) kösz a megértést.
2011. júl. 6. 13:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Én válaszolok neked: semennyit.

Sem lefogyni, sem meghízni nem lehet 2 nap alatt.

Ez nem a véleményem, hanem a tények.

2011. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális választ az utolsónak.(:
2011. júl. 6. 13:33
 7/12 anonim válasza:
ha nem eszel semmit, csak iszol akkor 2kgot szerintem simán. Ha pedig könnyen tudsz fogyni többet is.
2011. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ohh..köszönööm.((:
2011. júl. 6. 21:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Igaz hogy utána rosszul leszel. Aztán rád jön a zabálhatnék és a dupláját szeded vissza. De nyugodtan próbálkozz csak.
2011. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ezt csak most olvastam.xd hat koszonom.xdddddddddddd
2011. szept. 22. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!