Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másfél hét alatt mennyit...

Másfél hét alatt mennyit lehet maximum fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Érdekelne ,hogy másfél hét alatt mennyit lehet maximum fogyni ,és azt hogyan!?Nem számít hogy hamar visszahízom csak maximum mennyi az amit fogyhatok és milyen módszerrel!Szerintetek 3-4 kg lehetséges,hogy lemenjen!Köszönöm a normális válaszokat!
2011. júl. 11. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem max 1 kg-ot annál többet ne mert vagy visszahízod, vagy nem zsírból fog lemenni. Heti fél kiló a normális.
2011. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wolfmander válasza:
59%
Szerintem meg attól függ mennyi végtagra van még szükséged.
2011. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem egyszer 2 hét alatt 13 kg-ot sikerült fogyni...hónapokba tellett, mire végre visszahíztam és normálisan néztem ki :S (nem fogyókúráztam, stressz + idióta munkakörülmények)
2011. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!A normálisabb válaszokat!De írtam hogy az nem baj ha visszahízom csak menjen le július 23.-ára!
2011. júl. 11. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Igyál minden étkezés után egy pohár vizet egy kanál almaecettel.

Egyél jóval kevesebbet, de ne éhezzél. Vacsorára inkább aludj, de ne egyél.

2011. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!