Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » EZ jó futás helyett?

EZ jó futás helyett?

Figyelt kérdés

Tudom alegjobb aerob zsirégető a futás...

csak sajna nem tudok hol..:Smert a sportpályán mindig foci edzés van, faluban meg nem szeretnék, mert nem szeretm ha látnak:S

de van 1 elég nagy mező-domb nem messze tőlem és ha ott a dombon intenziven sétálnék kb 20-25 percet az fel ér a futással? vagy semmit nem ér?


2009. júl. 16. 16:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ez zsir égető mozgásnak számitana?
2009. júl. 16. 16:03
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha futnál azon a dombon 20-25 percet (főleg fel-le) az nagyon jó hatású lenne.
2009. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:)hát megpróbálom hogy birom..csak azt olvastam h az sem jo ha angyon megerőltető, mert 130as pulzusig van zsirégető...
2009. júl. 16. 16:20
 4/13 anonim válasza:
46%

istenem... mér kell mindig a kifogásokat keresni. Akiken felesleg van mindig ezt csinálják és irigykednek a vékonyabbakra. holott aki vékony, mindig az fut, mozog tesz érte többet. ne haragudj ezt most ne vedd magadra, de mért nem tudsz elmenni futni a faluba? mi van ha meglátnak? Kiröhögnek? hogy gondoltad? "hahaha! figyeld má, fut! de égő!" Még tisztelni is fognak a kitartásodért ha sokszor látnak. Én azt mondom vedd föl a futócipőt, és menj el futni, ne keress kifogást mert utána annál szarabbul érzed magad.


Konkrétan a kérdésedre válaszolva. Nem ér fel vele, de azért pár kalóriát mindenképp elégetsz.

2009. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ez ne kifogás..mert szeretk mozogni, 10éve lovagolok és naponta tornázom és nem vagyok kövér, de maximalista és ezért szeretném ha tökéletes lenne a testem is!!!


de akkor is zavar..hidd el ebbe a faluba..ha tudnád..

na mind1 nem szeertnék a faluba futni és kész!csak rosszul érezném magam közben ENNYI..köszönöm a"kedves" előítéletekkel gazdag választ:)!

2009. júl. 16. 17:04
 6/13 anonim ***** válasza:

16:57-es honnan veszel ennyi marhaságot? Tényleg azt hiszed, hogy minden egyes vékony ember keményen edz érte? Valaki csak ilyen alkat. Valaki meg mozog, sportol és mégis van kis hasa. És honnan veszed, hogy a kérdező kövér, lehet csak 1-2 kilót akar ledobni. És arra sem mernék megesküdni, hogy sok retardált majd tisztelni fogja amiért ő fut. A sztereotípiáidat tartsd meg inkább.

Válasz: Ha állóképességet akarsz akkor fuss. Ha zsírt égetni akkor egy háromnegyed órát intenzíven sétálj, vagy ha jól bírod a kocogást akkor azt.

2009. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40percet MEGÁLLÁS nélkül minimum mert 30peerctől indul be a zsírégetés
2009. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Elsőnek: én is falun lakok hidd el nem minden nap és nem egész nap van foci edzés a pályán főleg ha falun laksz.

Második: ha fogyni szeretnél vállald fel! Mi az, hogy szégyenled a faluba. Légy rá büszke mutasd meg le tudod adni a felesleges kilókat. Később már azt fogják mondani jaj ez a Magdika vagy Zsuzsika milyen ügyes minden nap jár futni :O te még nem is láttad?

Harmadjára: 40 percet mozogj mert utána indul be a zsírégetés... pfff erre inkább nem mondok semmit. Na jó, gondolj bele egész nap nem eszik valaki semmit és nem is megy el futni akkor ő egész nap égeti a zsírt nem csak 30 perc után, SŐT mindenki égeti a zsírt akkor is ha nem mozog semmit!

[link]

És ez nem csak az izomagyúaknak lehet hasznos!

Negyedszerre pedig: Ne akard felváltani a jó kis futás gyaloglásra csak abban az esetben ha valami testi fogyatékosságod illetve betegséged van!

2009. júl. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Na jó, gondolj bele egész nap nem eszik valaki semmit és nem is megy el futni akkor ő egész nap égeti a zsírt nem csak 30 perc után, SŐT mindenki égeti a zsírt akkor is ha nem mozog semmit!"


Hát aki nem mozog, pedig megtehetné, és így akar fogyni annak csak gratulálni tudok. Nehogy 20 perccel többet sportoljon, még megárt. Sőt elég lesz 10 is. Nyilván a kalóriadeficit miatt amúgy is van valamennyi zsírégetés, de ha teheted, akkor jársz jobban, ha sportolsz is.

Aki nem eszik egész nap semmit annak megint csak gratulációmat tudom kifejezni.

2009. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

16:57

""hahaha! figyeld má, fut! de égő!"

Igen, én régebben jártam futni egyik barátnőmmel, falun lakom. És képzeld, pont ez történt, amit leírtál: A kis nyomorék c.igánykölykök visítoztak h "Fusssááá" meg hasonlók, meg sokan úgy néztek mint akik nem láttak embert, meg másnap má halljuk vissza h: mi futunk? Ja. :S

Szal megértem a kérdezőt.


Azt inkább vettem egy szobabicajt és majdnem mindennap tekerek. :D És imádom , közben zenét hallgatok. :)

2009. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!