Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugrálókötelezéssel lehet fogyni?

Ugrálókötelezéssel lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Végül is, ha intenzíven csinálom, ugyanúgy megmozgatom minden testrészemet, akárcsak a futással..

Szerintetek az is jó, ha fogyni akarunk?



2012. júl. 27. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az ugrókötelezést nem ajánlom mivel általában nem elég intenzív. Az anyagcsere gyorsításához olyan 40-50perc folyamat mozgás vagy 20perc intervallumos kéne. De ha annyit megbírsz csinálni akkor nem lehet rajtad sok felesleg. Most ha csinálod 1órán át de 2-3percenként megálsz, elakadsz azzal is égeted a zsírt csak a fogyás nagyrésze a 2edzés közti pihenőidőben történik. Tehát ha folyton megálsz nem gyorsul annyira az anyagcseréd és a nap többi részében nem használ el annyi táplálékot mint a folyamatos futással.
2012. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fogyni nem feltétlen,mert oda kalóriadeficit kell elsősorban,de kalória égetésre az egyik legjobb edzésmódszer.

és menetekre osztva kell csinálni,nem egybe.

ezt a nem elég intenzív dolgot nem is kommentálom.

a kötélnél legfeljebb a kettlebell ami intenzívebb,uh ilyen szempontból az egyik legjobb fajta edzéstípus,ha megvan hozzá az állóképességed.

2012. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2.!


Mit takar az, hogy "menetekre osztva kell csinálni, nem egybe"? Kérlek magyarázd el nekem, te hogy csinálod! Sokat segítenél.

2012. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én úgy csinálom,h 2p kötél/1p pihenő,15menetet.

de érdemesebb így elkezdeni,hogy bírd állóképességgel és tényleg intenzív legyen a munka-

[link]

2012. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70% étrend, 30% sport.
2012. júl. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
meg a szar tudom kicsit későn írok de én is azzal fogytam napi 400-500 ugrálás elég 50-et aztán pihi és így tovább.kicsit kevesebbet ettem és 5 kiló lement 2 hét alatt
2013. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Te hány kiló vagy??????????Csak azért kérdem,mert az uncsitesóm 210 kiló.
2013. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Függ a súlyodtól, magasságodtól, étkezési szokásaidtól....

Amúgy nem ajánlom mert az lényegében egy ima vádlierősíés

2013. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!