Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálta valaki a Bécsi...

Próbálta valaki a Bécsi Táplálkozástudományi Intézet diétáját? Bevált?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 27. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

nincsenek megadva kalória adatok,ezért csak így elkezdeni totál butaság lenne,mert mindenkinek más a kalória igénye és az sem mindegy,hogy mennyiről váltasz mennyi kalóriára.

és a napi 3 étkezés eléggé anyagcsere belassító,amikor gyorsítani kellene.

ha lenne benne még legalább napi 2 fehérjedús étkezés,akkor nem lenne rossz amúgy.

2012. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háát, b@szd meg, ahol az ömlesztett kocka sajtot meg a párizsit ajánlják emberi fogyasztásra, ott komoly gondok vannak. Ezek az élelmiszer ipar szemetei! Diétában pedig TILOS a fehér liszt fogyasztása.
2012. júl. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 heyboy válasza:

Ez a link, amit te kiírtál, borzasztóan hizlaló, és egészségtelen. valószínűleg valaki 'leegyszerűsítette'...

Én megcsináltam a rendes bécsi diétát, és az első héten 5 kg-mot fogytam, és aki nekem ajánlotta úgyszintén!! mindenképpen érdemes kipróbálni!

[link] ez az étrend sokkal hatásosabb, csináld ezt, a másik helyett. megéri...

2012. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyesen megszabadultál 5 kg izomtól és arányaiban még hájasabb lettél. Szép volt.
2012. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!