Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok életmódot váltani?...

Nem tudok életmódot váltani? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Mínusz 10kg akarok megszabadulni,csak problémák akadtak Édesség függő vagyok,hangulatom alapján étkezek,néha rám-jön a zabálási roham, mindegy mit csak egyek valamit .És ha unatkozok alapból a konyha felé veszem az irányt.

Mit csináljak ellene?



2012. júl. 28. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem fog tetszeni a válaszom, de nem érdekel, mert én is ilyen voltam 6-8 éve és mégis meg tudtam változni, amikor egy kedves barátom beolvasott nekem...


Neked kell tudnod, hogy milyen életet akarsz élni!

Neked kell eldönteni, hogy mi a fontos az életedben!

Neked kell azt az életet élni, amilyen ember te akarsz lenni!

Neked kell azokat a dolgokat megtenni, amelyek elvezetnek a célodhoz!

Neked kell megvalósítani az álmaidat!


Soha senki nem fogja helyetted megtenni!


Vagy kifogásaid vannak, vagy eredményeid, a kettő soha sincs együtt!


Úgyhogy ülj le, gondold át, hogy mit akarsz elérni, milyen életet akarsz élni, milyen céljaid vannak, mik az álmaid, stb. ÉS ÍRD LE!

Ha ezek megvannak, akkor szánj rá egy kis időt, hogy elképzeled az egészet, úgy mintha már megtörtént volna.

Utána gondold át, hogy milyen szokásaid vannak, miket csinálsz egy nap, stb. és ezek mennyire segítenek céljaid elérésében.

Végül gondold át és tervezd meg, hogy miket kell csinálnod a céljaid megvalósításához, mikről kell lemondanod az álmaidért, milyen szokásokat kell megváltoztatnod.


Ezután már "csak" csinálni kell!

Ha elbizonytalanodsz vagy akadályba ütközöl, akkor vedd elő az álmaidat, céljaidat tartalmazó listádat és gondolj arra, hogy semmi más nem számít, csak hogy megvalósítsd és semmi sem állíthat meg!

Hajrá!

2012. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sértődékeny típus ,viszont az a gáz hogy igazad van . Ebben a jó hószú szövegben van pár mondat amit nemrég barátomat okítottam, csak más célból,most visszakaptam.Köszi:)
2012. júl. 28. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rád jön a zabálási roham, egyél gyümölcsöt, jót tesz, vagy rágózz, az végülis a zabálási rohamra jó. Én a gyümölccsel (oké túlzott gyümölcs fogyaszással), és a rágóval valahogy átálltam arra, hogy nincs is ilyen roham, plusz ha beugrok valamiért a boltba akkor nem egy csoki lesz amit beteszek, hanem mondjuk gyümölcs.
2012. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!