Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyár végére hogyan legyen...

Nyár végére hogyan legyen szép hasam? Nem vagyok kövér a hasammal nem vagyok elégedett.

Figyelt kérdés
Még van több mint egy hónap suli kezdésig.13 éves vagyok, nincsenek sportszereim, de nagyon kitartó tudok lenni. Eddig naponta 200 felülést csináltam de tudom hogy nem jó a gerincnek szóval valami más kéne. (:nem feltétlenül lefogyni, szálkásítani is lehet...csak az megint étrend változtatást igényel és titokban szeretném csinálna, annyi pénz pedig nincs hogy magamnak vegyem meg az ételt.
2012. júl. 29. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor esélytelen. Gyakorlatokkal nem fogsz szálkásodni csak aerob mozgással+diétával.
2012. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány napig csináltad a felüléseket? Nem kell naponta 200at napi 50 viszont pihenés nélkül a hatás ugyan az mint pihenéssel 200, és ha egy hónapig csinálod akkor lesz hatása.
2012. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. a felüléssel nem fog eltűnni a zsír a hasról tehát nem lesz laposabb sem. Max kicsit erősebb hasfal amit a zsír ugyan úgy takar. A felülés meg felejtős mert amit általánosba tanítanak max arra jó hogy szétcsessze a gerincet. Tehát vagy megtanulod rendesen vagy pedig áttérsz hasprésre, lábemelésre.
2012. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A felüléseket felejtsd el!

A hasizom megedzésére a legjobb a hasprés, a kettő nem ugyanaz.


[link]

http://www.youtube.com/watch?v=ptBlRxG-_5g


A leghatásosabb, ha nagyon lassan csinálod és legalább 5 másodpercig befeszítve tartod, így egy darab hasprés kb. 8-10 mp-ig tart.


Heti 3x10 perc bőven elég, akkor már szép kockás lesz.

Csak nem fog látszani, addig, amíg a zsírréteg eltakarja.

A háj eltüntetéséhez viszont szigorú diéta szükséges.

2012. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!