Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik az a fogyókúra amelyikk...

Melyik az a fogyókúra amelyikkel tényleg lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Nem csodára várok, csak olyannak állnék neki amiről tudom hogy tényleg lesz eredménye. Kérlek segítsetek.
2008. máj. 7. 13:54
 1/5 anonim válasza:
A 90 napos. De, ott is csak modjaval lehet enni, es sokat kellene mozogni. Akarhol napi kb masfel ora. Ez bevalt, de csakis mozgassal együtt.
2008. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

az 90 napos jól van.............................


A testépítők által haszált diéta, mely során testzsírjuk, ami nem csekély, 16 hét leforgása alatt lecsökkentik akár 4 % ra is, ez néha 30-40 kg zsír elvesztését is eredményezheti. Ha valakik, hát ők értenek a zsírégetéshez !!

2008. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én olyan détát csináltam , hogy:

megnéztem minden termék kaloria értékét, cukor értékét, zsírtartalmát. reggeliztem valami pelyhet (cukormentest ha édeset akartam a tejbe édesítöt tettem) vagy ilyenkor akár kicsi kenyeret is. aztán 10 körül alma vagy ha nagyon éhezek leginkább az elején akkor egy banán vagy idény gyümölcs. délben valami meleg, ha nagyon keményítö hianyom volt akkor krumpli vagy kukorica is de mindenképpen sok zöldség, úgy csináltam a fözelékeket is hogy fogyis legyen, kevés hús vagy hal, vagy akár egy föt tojás. 4 küröl egy joghurt persze nézve a kaloria tartalmát, és 6-7 között pedig vacsi ami ilyen abonett kenyér féle zsírszegény sajtkrém (de nagyon meg kell nézni mert néhány zsírszegény nem is olyan szegény) vagy sonka, idény zöldségek. persze napi 3x 4x-i intenzív sport is de azért ez hatásos ha nem sokat mozogsz is. a lényeg hogy minidg nézni mit eszel. nekem a 90 napossal az volt a bajom hogy mindig figyelni milyen nap mit ehetsz, így meg mindent eszek ami zsír cukor kalória szegény.

az én diétámmal akár egy grillpartira is tudok menni, eszek husit , sütök krumplit eszek paradicsomot, meg viszek light innivalót.

2008. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nézz szét a tesztoszteron.hu-n. Ők tényleg értenek a zsírégetéshez. Én is így fogytam,és izmosodtam.
2008. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A minimális szénhidrátbevitel gyors, főleg a zsírszövetből, nem az izomból fogysz, és a végtelenségig folytatható. Teli hassal lehet fogyni, nekem is így ment le 12 kg, amit a mai napig tarok 2 év, erőlködés nélkül!
2008. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!