Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne még fogynom? (Kép)

Mennyit kéne még fogynom? (Kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi. Nagyon sok diétával próbálkoztam már, mozogtam is, és elég nyögvenyelősen mennek le rólam a kilók. Valószínűleg a lassú anyagcserém is közrejátszik a dologban. Tudtok esetleg ajánlani valami bevált anyagcsere gyorsítót?

Itt egy kép, szerintetek mennyit kéne még leadnom? [link]

Köszönöm a segítséget!



2012. júl. 31. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
annyit kell leadnod amennyi jol esik neked, én olyan 75-80kilora saccollak bár nemudom, h hány cm vagy...anyagcsere gyorsítok azok a rostok, egyél sok gyumolcsot és zoldséget, mellé sok fehérjét és mozogj, így tuti felgyorsul.
2012. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy az első is írta. Reggelizel mondjuk teljes kiőrlésű kenyeret, egy kis gyümölcsöm. Aztán 1órára rá elmész futni. Aztán 3óránként eszel fehérjét(sovány hús, tojásfehérje, sovány túró), minden étkezéshez zöldséget és mértékkel szénhidrátot is. Az utolsó étkezésre pedig sovány túró a legjobb ami mehet akár este 9kor is. Tuti a fogyás.
2012. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Köszönöm a válaszokat! A futást sajnos nem tudom megoldani, mert asztmás vagyok, és elég hamar befulladok. :/
2012. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lol, miért írsz másik felhasználóról?

Amúgy tetszenek az ilyen alkatú lányok is. A mozgásnak akkor is a futás a legjobb, kicsit erőltesd, idővel bele jössz, ill. végezz önsúlyos gyakorlatokat (fekvőtámasz, kitörés, felülés, húzódzkodás, tolódzkodás, guggolás stb.). Esetleg szerezz be egykezes súlyzókat és azzal is végezhetsz alapgyakorlatokat (oldalemelés, egykezes bicepsz stb.). A diéta meg a jól bevált napi 5-szöri kis étkezés, minőségi ételekből. Szerintem ne a mérleget, hanem a tükröt figyeled.

2012. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem olvastam, hogy asztmás vagy. Akkor sétálj, nagyon sokat tempósan.
2012. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

3 óránként egyél, kenyér, tészta felejtős vagy csak délelőtt. Evés előtt nagy pohár víz, a nyers káposzta nagyon jót tesz egyébként sok fehérje kevés szénhidrát.

Ha asztmás vagy próbáld az úszást, jobb mint a futás. Ha az sem jó akkor marad a kis súlyokkal való edzés. Ez mind gyorsítja az anyagcserét és javítja a vérkeringést.

Jó fogyást! Örülök hogy nem mindenki csak a kifogásokat keresi.

2012. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell fogynod, mert nagyon is szép vagy! :)
2012. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Véletlenül tesóméval írtam ki a kérdést, de lényegtelen. :) Köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!