Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kéne, kövér vagyok?

Fogynom kéne, kövér vagyok?

Figyelt kérdés

163centi vagyok és 53kiló.

én nagyon kövérnek látom/érzem magam.:s és egyfolytába fogyókúrázni akarok. egyszerüen nem birom elviselni hogy kövérnek látom magam.:s

szerintetek ez nem normális?


2012. júl. 21. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor sportolj
2012. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy,nem kövér.a súlyod a magasságodhoz tökéletes. a pasik egyébként nem bírják elviselni a fogyókúrázó,nyávogó csajokat,akik TUDJÁK,hogy nem kövérek,mégsem esznek,mert fogyni akarnak. biztos,hogy csinos vagy... ha nem vagy elégedett,sportolj,de ne nyávogj. a pasiknak nem kellenek csontvázak,olyan csajok kellenek nekik,akik jóízűen meg tudnak enni egy tányér ételt, hülye lelkiismeret-furdalás nélkül.

25/F

2012. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem,nem normális. ne légy hülye. menj pszichológushoz,ha önképzavarod van.
2012. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
165cm és 60kg vagyok és jól érzem magam. 25/N
2012. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A centidhez ez a kg megfelelő.

Ettől persze lehetsz hájas és valószínűleg az is vagy, ha annak látod magad. Mert ha izmos lennél, akkor feszes és "kemény" lennél, nem éreznéd magad kövérnek.

Sportolj!

2012. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szoval hajas? [link]
2012. júl. 21. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A kép alapján vékony vagy (mármint ha téged ábrázol).

De mivel elég "hülyén" vagy fényképezve, így nem lehet megállapítani semmit az izmaidról és a hájadról.

Akkor vagy hájas, ha befeszíted az izmaidat és nem vagy kemény, hanem van egy puha rész (háj) fölötte. Pl. befeszíted a combodat és amikor az ujjaddal megbököd, akkor először puhát érzel és valamennyire be is tudod nyomni.

2012. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Már ne is haragudj,az előbb leírta valaki hogy hájas akkor meg most mi a baj? És ez milyen kép? Fekvőhelyzetben mindenki vékony. Nekem az jött le,hogy önmutogató plázanunus vagy..de ha nem akkor ELNÉZÉST!
2012. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!