Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel veszitek rá magatokat...

Mivel veszitek rá magatokat hogy heti 3-4-szer vagy esetleg mindennap elmenjetek sportolni?

Figyelt kérdés
Honnan van erőtök, kitartásotok ehhez? Nekem is kéne, de valahogy semmi motivációm hozzá :S Nagyon lehúz érzelmileg hogy nem találok melót :S Viszont jó lenne sportolni és újra összeszedni magamat. Van tippetek?
2012. aug. 1. 16:11
 1/10 anonim válasza:
én egy hétig minden reggel futottam aztán ellustultam azóta nemfutok.:D
2012. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az, hogy jó alakra vágyom, amiért szigorú diétát tartok 4 hónapja, és tudom, hogy sport nélkül max soványabb leszek, de szép, feszes formáim sose lennének... és az is segít, hogy mivel személyi edző által összerakott edzéstervem van napokra beosztva, ha ellustulnék egy napot, felborulna az egész, és rossz érzés lenne, hogy nem kerültem közelebb az álomalakhoz.
2012. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én szeretek biciklizni, úgyhogy sehogy nem kell magam rávenni, csak megyek és kész.
2012. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első 3 hét alatt úgy rugdaltam el magam. 3 hét után, meg már rossz volt ,ha otthon ültem. Szóval át kell állni és nincs gond.
2012. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Őszintén? Baromi nehezen.

Hiába SZERETEK teniszezni, ma is csak azért megyek, mert ki van fizetve a pályabérlet a szezonra és az edzőt is ki kell fizetni, ha nem megyek, akkor is...

Amúgy nincs kedvem, mert MELEGEM VAN (29 fok az irodában!!, bele se merek gondolni, a pályán mennyi van), fáradt vagyok és lenne más dolgom is, amit muszáj megcsinálni, és már most elkeserít, hogy éjfél előtt nem jutok ágyba. :(

De ez van...

2012. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mióta bringával közlekedek (előtte is jártam edzeni) azóta valahogy felébredt bennem a mozgásigény. Konkrétan késztetést érzek, hogy menjek edzeni is. Na meg elkezdtem újra görkorizni, és imádom. Kezdem érezni, hogy milyen király ahogy javul az ember teljesítménye, meg izomláz van, meg minden.
2012. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem kényszernek érzem, hanem ennyi jár nekem, mert megérdemlem magamra fogdítani a sportra szánt időt. Jót tesz a lelkemnek, hogy hetente 3-4x legyőzöm önmagam. Mivel ismerem magam tudom, hogy a monotónia öl meg, így hol az útvonalat, hol a futózenéimet változtatom. Rengeteg letöltött tornám van, hangulatom szerint választok belőle. A lényeg, hogy ne erőszakold meg magad, hanem élmény és öröm legyen akár egy kis gyaloglás, akár egy komolyabb edzés!
2012. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én mondjuk nagyon szeretek járni, heti 3-4* két órát, de az is eléggé motivál, hogy egy jó konditerembe vagyok befizetve, és ha nem megyek, kidobom a pénzt
2012. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nincs kedvem menni,akkor az motivál,h ki van fizetve a bérlet,hogy mekkora voltam és mennyit bírtam mikor elkezdtem,és most hol tartok.De szerencsére ritkán van ilyen,mert én is inkább úgy fogom fel,hogy baromi jó az az 1-1,5 óra egyedül,magammal foglalkozva.Ezért lehet sokan megszólnak majd,de szükségem van erre,mivel kisgyerekem van és az edzéseken kívül szinte sose vagyok egyedül,szerencsére a férjem is támogat és ilyenkor örömmel vigyáz a gyerekre.
2012. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hellò! Szerintem se ùgy fogd fel, hogy ez kènyszer, ùgy csak szenvednèl vele. 6 èves korom òta heti nègyszer szoktam ùszni, este szoktam edzeni, 9/9.30-ra àltalàban màr otthon is vagyok. Èn imàdom, legszìvesebben minden nap mennèk, de a suli miatt sajnos ez nem megy. Sok sikert!:)
2012. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!