Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azzal a kéréssel fordulok...

Azzal a kéréssel fordulok hozzátok, hogy le szeretnék fogyni, de az a legnagyobb probléma az egészben hogy nem sokat kellene fogynom és már nagyon nehezen megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Próbálom betartani a napi 5x-i étkezést (többször keveset) és próbálok egészségesen étkezni, de ülő munkát végzek és ez így elég nehéz.58 kg vagyok a 166 magasságomhoz. BMI szerint ez pont normál, de nekem mégis vastagak a combjaim és a fenekem is elég nagynak tűnik számomra. Mindennap biciklivel járok be dolgozni (kb.4 km-t teszek meg naponta, mert ebédidőben is hazamegyek). Abban szeretném a segítségeteket, vagyis a véleményeteket kérni hogy ez így jó lesz, vagy még mit csináljak hogy eredményesebb legyen a fogyásom? Mit tudtok nekem ajánlani? Update termékeket nincs lehetőségem megvásárolni mivel Ukrajnában (Kárpátalján) élek és nem járok át Magyarországra. Kérlek segítsetek. Olyan rossz így a közérzetem. Legalább 52 kilósra akarok visszafogyni, akkor jól éreztem magam
2012. aug. 3. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alapvető tudnivalókat a Sárga kapszula c. könyvben olvashatod el, ingyenesen letölthető.
2012. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebédre csirkét vagy halat egyél, rengeteg finom, fogyókúrás recept van neten, biztos találsz olyat, ami neked is megfelel. Reggelire én általában egy szendvicset szoktam enni valami zöldséggel, tízóraira egy joghurtot vagy gyümölcsöket. Uzsi/vacsi szintén zöldség vagy az ebéd maradékja, esetleg valami túrós cucc. :)

A bicikli nagyon jó, esténként szerintem ha van kedved tornázhatnál még egy kicsit, az sosem árt. :) És türelem, türelem, türelem. Így sem tűnsz kövérnek az adatok alapján, szóval nem fog annyira könnyen lemenni. :)

2012. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok :) Hát a torna az még megoldható, rászedem magam...megint... tavasszal már tornáztam Rubint Rékára és abbahagytam, most meg 20 perc torna után nem bírtam megállni a lábaimon...a másnapról ne is beszéljünk, nem bírtam járni... A hal nálunk elég drága mulatság...viszont nagyon szeretem! Nagyon szeretek minden egészséges dolgot, meg ugye mindent szeretek.Egyáltalán nem vagyok válogatós, és lehet ez is a baj, mert mindent megeszek...sajnos... ha még valami eszetekbe jut, akkor szívesen várom a válaszokat! Előre is köszi:) Tapasztalatok, sikersztorik, étrend, stb. minden jöhet, ja és persze hogy mennyi idő alatt mennyit fogytatok mennyiről mennyire és mit csináltatok, köszi :)
2012. aug. 3. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!