Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom, milyen multivita...

Fogyókúrázom, milyen multivitamint szedjek és hogy étkezzek meló mellett?

Figyelt kérdés
napi 10 órát dolgozok, fizikai munkát (folyamatos állás és nagy súlyok), így erőtlen sem szeretnék lenni a másik meg, hogy sajnos az étkezést nem tudom úgy betartani, hogy 2-3 óránként egyek, tudok reggelizni, ebédelni illetve vacsorázni, többre nincs időm...
2012. aug. 4. 12:29
 1/10 A kérdező kommentje:

Multi-Pro Pak vagy Mega Daily One jó lenne? melyik jobb?

illetve az aerob mozgást és az erősítést kiváltom a fizikai munkával?

2012. aug. 4. 12:35
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Ne szedj ilyen vitamintablettákat, ez mind műanyagból van, többet árt, mint amennyit használ. Sokkal jobbak a természetes vitaminforrások, friss gyümölcs, zöldség, tejtermék stb. Az étkezések között egy-egy gyümölcsöt ha megeszel (nem hiszem, hogy nincs erre 5-5 perced délelőtt és délután, ha tényleg nincsen, akkor én a helyedben elkezdenék új állást keresni...), persze változatosan, nem minden nap ugyanazt, az sokkal jobb, mint vitamin néven futó műanyagokkal tömni magad. Nézz utána, melyik vitamint milyen kajákból nyeri a szervezeted, és ez alpján állítsd össze, hogy mit fogsz enni!
2012. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
eddig szedtem napi 1000mg health aid C vitamint + két tabletta memolife-ot + 500 mg magneB6ot + 1 tabi jutavit multivitamint
2012. aug. 4. 12:45
 4/10 A kérdező kommentje:

kedves #2 nem értünk egyet... vitamint hogy lehet műanyagból előállítani? fából vaskarikát? de javítsatok ki ha tévedek...

egy-egy gyümölcsből szerintem nem fogok tudni fedezni semmit, ahhoz nagyon sokat el kéne fogyasztanom, de lehet, hogy megint tévedek

kérlek ne mondd meg, hogy mit tennél a helyemben, mert örülök, hogy találtam állást, de ha gondolod, míg én dolgozok kereshetsz nekem!

azért köszönöm a válaszod :)

2012. aug. 4. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
ez a baj a mai világgal szemetet esznek, isznak és azt hiszik h az ilyen mű tablettak majd segitenek valamit, patikus vagyok, mondom neked felesleges szedni, ugyse az van benne amit ráirnak, te azt hiszed, h jaj de jo sok vitamin jut a szervezetedbe, de nem ugy van, tobbet érne, ha immunrendszererosito teákat innal és gyumolcsoket ennél, hat banan meghamozasa nekem föl perc se, vagy narancs, alma stb..gondolom vannak rovidebb szunetek, azalatt siman ehetsz gyumolcsot.
2012. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te kérdezted, hogyan étkezz, én meg válaszoltam, nem tudom, mi bajod vele, hogy megmondtam, mit tanácsolok. Felsoroltál egy rakás szemetet, hogy miket szedsz, ennél sokkal jobb természetes úton vitaminhoz jutni. A tablettákban pedig nem a vitamin a műanyag, hanem az a sok plusz adalékanyag, amit beletesznek és nem tud mit kezdeni vele a szervezeted, csak utána kell nézni, miből készülnek pontosan, és máris meglátod, miről van szó.
2012. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj, az előzőek valószínűleg csak messziről láttak még fizikai melót. Keressen másik munkát? Jó tanács...


Kérdező, a vitaminokhoz nem tudok hozzászólni. Legyen egy kiadós reggelid. Vagy egy jó nagy adag müzli (zabpehely, olajos magvak, lenmag, szezámmag, aszalt gyümölcs, banán stb.), vagy teljes kiőrlésű kenyér tojással vagy hússal, zöldségekkel. Szóval a lényeg, hogy sokáig eméssze a szervezet. De tényleg ne sajnáld magadtól a mennyiséget. Ugyanígy az ebédnél is. Sok hús, rizs, esetleg durum tészta (erről nincs tapasztalatom, csak hallottam róla, hogy ez is megfelelő). Vacsorára már nem ajánlják a szénhidrátot, de ha esetleg műszak miatt még utána is sokáig ébren leszel, mehet akkor is. Az a lényeg, hogy amíg a napod aktív, dolgozol, addig sok lassan felszívódó szénhidrátot egyél.

Aztán ha ettől hízni kezdenél, akkor visszább veszel az adagokon.

2012. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Jobb az, ha olyan sz@r helyen dolgozik, ahol 10 órán keresztül folyamatosan csak munka van és nincs 5 perce se mondjuk vécére kimenni vagy bekapni egy falatot? Tönkreteszi magát, aki hosszú távon így dolgozik, nem éri meg erre rááldozni az egészségedet. 10 órás fizikai munkát lehet normális körülmények között is végezni, de ha nem engednek napi 2x5 perc pihenőt az embernek, az egyáltalán nem nevezhető normálisnak.
2012. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Normális vagy nem normális, az ország nagy részén ez van csak. Nincs lehetőség válogatni. Abban igazad van, hogy érdemes minél jobb helyet keresni, de akár évekig is eltarthat, míg lesz.

De már nagyon eltértünk a témától.

2012. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha megengeditek elmondanek annyit hogy a kapszulak amiket a patikaba arulnak, szintetikusak, 25%ukat szivja fel a szervezet a tobi eltavozik!
2012. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!