Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hasamon van felesleg (? )

A hasamon van felesleg (? )

Figyelt kérdés

van felesleg a hasamon, hogy lehetne azt eltüntetni..

felülés??

valaki mondjon egy tutit :)

mit ehetek? mit nem??

fussak, fekvőtámasz vagy mi??

ÉS MENNYI IDŐ MULVA TÜNIK EL AZ ONNAN??

5-8 KG KB



2012. aug. 5. 19:26
 1/7 A kérdező kommentje:
jah és a mellemen is van..
2012. aug. 5. 19:30
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Én azt javaslom hogy próbáld ki Norbi és Rubint Réka, életmód változtatással kapcsolatos dolgait.

Rajtam 3 év alatt felhalmozódott kb 15 kg felesleg. Holnap kezdem a Norbi Update-t és Réka alakreform dvd-jét is letöltöttem a netről. Egy próbát megér!

Ha gondolod elküldöm neked amik nekem vannak meg.

Sok sikert!

2012. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Felüléssel nem lehet eltüntetni a felesleget a hasadról, mivel nincs helyi zsírégetés.


Szálkásító diéta kell és heti 3-4x40 perc kocogás vagy tempós séta.

http://www.youtube.com/watch?v=EUmSW457pkM


Szálkásító diéta: napi 2-3g fehérje/tskg és 1,5-2g ch/tskg.

Fehérje: sovány húsok, tojás, túró, halak és protein kieg.

ch.: rizs, zab, teljes kiőrlésű kenyér és -tészta és sok-sok zöldség

Fontos a napi folyadékbevitel is 1l 20kg-ként.


Ha feszesíteni is akarsz akkor végezz súlyzós edzést, ne félj nem leszel tőle női tömegszörny. :) pl ilyen lehetsz: [link]

2012. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szoondiii ***** válasza:

Norbi és Réka gluténnal telepumpált szemetet árul.

Ha úgy tetszik, mérgezőnek is lehetne nevezni.

Miért eszel kenyeret, tejet, cukrot, ez sokkal fontosabb kérdés mint az, hogy mennyi fekvőtámaszt csinálsz.

Majd ezen gondolkodj el, és elég hamar lehet változást is látni.. Hús + zöldség, magvak ez a kaja. Ha idáig eljutsz, nem kell majd több bizonyíték.

2012. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ettől a hülye fogyókúra őrülettől már nagyon kételkedek abban, hogy akár egy grammnyi felesleg is van rajtad.
2012. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én kb 5-6 hónapig csináltam hasizomra tornát és szinte teljesen eltűnt a felesleg :) csak annyit csináltam hogy nem vacsiztam meg minden nap tornáztam !! :)
2012. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szoondiii ***** válasza:

no vacsi és hasizom erősítés?

ez pont 150 emberből egynél véletlen bejön. ennek lényegében semmi alapja nincsen, ennyire fog működni a kérdezőnél.

nincs helyi zsírégetés, az este evés bonyolultabb kérdés, mivel mérhető este az alacsonyabb enzim aktivitás, az emésztés lassulása. de azért még nem kell hirtelen elhagyni a vacsorát, pláne hogy mellette nem tudunk normálisan táplálkozni nappal esetleg..

2012. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!