Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha csak pár kilótól...

Heartbreaker kérdése:

Mit tegyek ha csak pár kilótól szeretnék megszabadulni, könnyen, egyszerűen és gyorsan?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok és 57 kg. lehet hogy nem tűnik soknak de az eddig mindíg lapos hasam kikerekedett a combom belső felén pedig striák is keletkeztek a hirtelen hízás miatt. Szeretném vissza nyerni az alakomat. De az álom súlyom 50-52 kg.Tehát minimum 5 kg-tól szeretnék hamar megszabadulni. Szóval akinek van valami ötlete kérem írjon. Akármilyen recepct,ital,mozgásforma ami gyors eredménnyel jár. Előre is köszönöm :)

2012. aug. 6. 19:45
 1/3 Ivett a nevem válasza:
A comb belső oldalát csak mozgással tudod lefogyni. és közben akkor a fenék is alakul. Futás de jobb ha lefekszel a földre (plédre) és oldalfekvésben a lábadat fel emeled és visszateszed, de nem teljesen a másik lábadra. Nem tudom jobban leírni.de remélem segítettem valamit :)
2012. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát mindenesetre kipróbálom :) köszönöm
2012. aug. 6. 20:10
 3/3 Smartguy86 ***** válasza:

Helyi fogyás NINCS!!!! Aerob mozgás kell és rendes diéta!


Azt meg felejtsd el, hogy könnyen és gyorsan! Az első pár kiló leadásához is pont olyan kőkeményen kell edzeni, mint a 20-30 kiló felesleghez!!!


Olvass:

[link]

2012. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!