Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy nap megeszek 2 tábla...

~Alina22_* kérdése:

Ha egy nap megeszek 2 tábla csokit, hízom?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha egy nap CSAK 2 tábla csokit ennék, híznék, vagy fogynék? Két tábla összesen 1120kcal körül van. A csoki végül is hizlaló étel, de az 1200 kalória kevés egy napra - kivéve ha nem fogyókúrázik az ember. (Nem volt tervem kipróbálni, mert tudom, hogy nem egészséges, de érdekelne a válasz)

2012. aug. 7. 14:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
a végére legalább megutálod a csokit :D
2012. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De hát mondom, hogy nem akarom kipróbálni.. :D Nem vagyok nagyon csokimániás, de azért néha én is szoktam csokizni. Csak a hülye fejembe jutott ez a kérdés, hogy két táblától vajon fogy-e az ember, vagy talán hízik.
2012. aug. 7. 19:36
 13/15 anonim ***** válasza:
Igazából nem mindegy ugye, hogy milyen csoki. Meg kell nézni a kalóriatartalmát, és az alapján lehet eldönteni, hogy adott személy, adott fajta csokiból két táblától hízik-e, vagy sem. :)
2012. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Milka csoki kalóriatartalmát számoltam. Egy [sima] tábla 553kcal a csomagolád szerint.:)
2012. aug. 7. 20:27
 15/15 anonim ***** válasza:

Barátnőm egyszer csinált valami ilyesmit. Nem diétázott, csak egyedül volt otthon hetekig és szerette a csokit. Mesélte, hogy fogyott.


Ha két tábla csokit eszel naponta, biztos, hogy fogyni fogsz. Viszont nagyon szétszedi a szervezetedet. Nem ajánlom senkinek.

2014. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!