Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt kb. mennyit...

1 hónap alatt kb. mennyit tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Mindennap 30 percet mozgok, 2 naponta 2x15 percet futok, valamint az ételekből kevesebbet eszem, de több vizet iszom? egyébként 62 kg vagyok (174cm) és olyan 58-60 kg szeretnék lenni
2012. aug. 7. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

nem kell minden nap futnod, csak heti 3-4x40-50 perc futas vagy tempos seta.

a koplalas/ keves taplalkozas nem jo!

szalkasito dieta kell:2g feherje/tskg es 1,5-2,5g ch/tskg

feherje: sovany husok, halak, tojas, turo es protein kieg.

ch: rizs, zab, tk kenyer es teszta es sok zoldseg.

a sok folyadek az jo, 20 kg-kent 1l :)

2012. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megoldani. Bár, gondolom szeptemberre szeretnél meglepetést okozni a többieknek. Próbáld meg, hogy ne kétszer 15percet fuss, hanem 1x 30percet, a zsírégetés kb. 20perc után indul be. Próbálj meg biciklivel járni sokat, az is sokat jelent. Illetve, ne vond meg magadtól az ételt, egyél, csak többet mozogj, többször egyél keveset, este 6 után ne egyél, és kerüld a zsíros ételeket (sült krumpli, oldalas stb..) üdítők helyett is vizet igyál.
2012. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 2 hónap alatt ment le 12 kg. bár rólam gyorsan mennek lefele a kilók, szóval ha te nehezebben fogysz akkor szerintem egy hónap alatt 4-5 kg

de ezt így tényleg nem lehet megmondani

2012. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én férfiként kezdtem el egy alapjaiban is rosszul összerakott szálkásítást, és lement 5 hét alatt 11 kg (ez túl sok egyébként). Szép eres is lett a hasam, izom eleve nem volt rajtam sok.

Sok húst és zöldséget ettem, és sokat tekertem a szobabringán.

2012. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!