Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 perc elég? Mindennap...

20 perc elég? Mindennap keményen tornázok 20 percet igazából csak a combomból szeretnék fogyni és szálkásodni a többivel megvagyok elégedve? Szerintetek egy hónap alatt lesz eredmény?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia,azt nem te döntöd el,hogy honnan szeretnél fogyni,nincs lokális zsírégetés.Általában onnan tűnik el utoljára a zsír ahová először elraktározódott. Attól hogy combra edzel igazából csak feszesebb lesz maga a combizom. Az edzés is fontos de ennél fontosabb lenne egy változtatás az étrenden, és így le fog menni az a kis felesleg. üdv
2012. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szia rengeteg gyümölcsöt eszem oda figyelek az étkezésemre napi 1,5l víz megvan azt is szeretném ha feszesedne a combom!!köszönöm a válaszod!szép napot
2012. aug. 1. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:

A rengeteg gyümölcs egészséges, de tele van cukorral, ezt nem szabad elfelejteni.

A szálkásodáshoz inkább a fehérje lenne a fontos.

Valamilyen eredmény biztosan lesz a napi 20 perctől, de valószínűleg 2 naponta 1-2 óra egyben sokkal eredményesebb lenne.

Meg persze az sem mindegy, hogy mit tornázol "keményen". Mert attól, hogy valami fárasztó, még nem biztos, hogy hatékony is.

2012. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a rengeteg gyümölcs mellett tuti nem fogsz fogyni, azt megsúgom :D
2012. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 1,5 liter víz is nevetséges, főleg nyáron. A minimum a duplája lenne...
2012. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a rengeteg gyümölcs mellett kihangsulyóznám hogy keményen edzek de azért kösz hogy megsúgtad!!és inkább nem a fogyáson van a hangsúly hanem inkább a feszes combokért csinálom!
2012. aug. 1. 17:58
 7/10 A kérdező kommentje:
örülök ha ennyi vizet is magamban tudok "önteni" nem hogy a dupláját!!régen még ennyit sem ittam...
2012. aug. 1. 18:01
 8/10 anonim válasza:
erre én is kíváncsi lennék,én heti 45 ször 20-30 percet szoktam,de nagyon fárasztó tornát.
2012. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
4-5 ször nah
2012. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lesz 1 hónapa alatt eredmény, de ne ringassátok magatokat abba az illúzióba, hogy az évek alatt felszedett többletet majd 1 hónap alatt tökéletesen eltüntetitek. Valamint ha a fogyás után visszaállsz a mozgásszegény életmódra és a szar kajára akkor hiába dolgoztál mert visszajön ami lement.
2012. aug. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!