Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 nap alatt szeretnék 2-3...

Rákocka kérdése:

4 nap alatt szeretnék 2-3 kilót leadni szerintetek ez milyen módszerrel lehetséges?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Ennyit leadni 4-6 hét alatt lehetséges.
2012. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Ilyen gyorsan nem lehet, és nem is kell fogyni.
2012. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1-2 kiló lemegy pár nap alatt, ha elkezdesz egészségesen étkezi és sokat mozogni (kardió - futás), de az víz, további fogyás is abszolút lehetséges, főleg, ha van miből, de a heti 1 kg a normális

amúgy szerintem, ha ezt meg lehetne tenni 4 nap alatt, nem nézne ki mindenki állati jól? ugye hogy ugye...

2012. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Baltával.
2012. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elmész bringázni és pár óra alatt lejön ennyi rólad. Igaz, csak víz meg izom, de hát nem is mondtad hogy miből akarsz leadni.
2012. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
TUTI MÓDSZER! Most próbáltam ki és ért véget! 3 napig csak gyümölcsöt ettem! Ananász,alma,mandarin főként! És emellett másfél órát sportoltam három napig és lement 3 nap alatt 3,9 kg! Pedig semmi felesleg nincs rajtam tehát ha rajtad van akkor még több megy le!
2012. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szoondiii ***** válasza:
84%

a vega baromra ne hallgass, annyit tud a táplálkozásról mint egy kis roma utcakölyök..


egyél húst, zöldséget, ne tömd magad lisztes, cukros, tejes dolgokkal. így kell enni.

4 nap alatt fogyni nem lehet, súlyt leadni már lehet, de az nem zsír lesz. glikogén, és víz maximum.

2012. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén: Szondi válaszát miért kellett lepontozni? Tökéletesen elmondta mit kell tenni!
2012. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

gondolom ez volt a baj, nem fogyitabit, meg csodadiétát linkelt:)

üdv a gyk-eken:D

2012. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szoondiii ***** válasza:

valakiknek a ch csökkentés úgy látszik csodadiéta.

kösz gyurjunkvaze, és szintén üdv nektek!

nem maradok ám sokáig, az Aczél idők már elmúltak, még pár hétig retrózok itt..

2012. aug. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!