Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » - 10 kg ezzel a módszerrel 1...

- 10 kg ezzel a módszerrel 1 hónap alatt lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

ha mindennap csak teljes kiőrlésű kenyeret ennék, de nem sokat meg nem innék cukros löttyöket és mindennap kb 1 fél órát tornáznék ( Rubint Réka).


15 /L

CSAK OLYAN ÍRJON AKI NEM MELLÉBESZÉL HANEM A KÉRDÉSRE VÁLASZOL !! KÖSZÖNÖM :))!!!


2011. júl. 5. 10:05
1 2
 1/11 bix ***** válasza:

egy hónap alatt zsírból semmiképp. sokkal intenzívebb mozgással és profin összerakott kajával személyi edzővel, és egésznapos rázombulással, kezdeti víz, salakanyag, stb vesztéssel kb 7-8 kiló lehetne amiből nagyon max 4-5 kiló lehet zsír.


koplalással meg lehet oldani, de nem javasolnám, menne utána a jojó ezerrel, nem éri meg, főleg nem ilyen fiatalon.

2011. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"CSAK OLYAN ÍRJON AKI NEM MELLÉBESZÉL HANEM A KÉRDÉSRE VÁLASZOL !! "


Na a kérdésedre válaszolok : ezzel amit leírtál,nem fogsz 10 kilót fogyni egy hónap alatt.

2011. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak kenyéren nem lehet élni egy egész hónapon át, 15 évesen meg főleg :) Kellenek a vitaminok, ásványi anyagok, fehérjék is, ezek nélkül sorra jönnek majd a betegségek, amikből aztán nagyon nehéz kikászálódni. Régebben én is kövér voltam (80 kg, most 58 vagyok), és többféle fogyókúrát is kipróbáltam, de a végén rá kellet jönnöm, hogy bizony csak a jó öreg módszerrel lehet hatékonyan és tartósan lefogyni. A 10 kiló 1 hónap alatt rengeteg, arról nem is beszélve, h a hirtelen fogyástól lógni fognak a melleid, amin aztán már sajnos semmivel nem lehet segíteni.

Ha azalatt az egy hónap alatt, csak 3-4 kilót lefogysz, már az is meglátszik, fogyókúra elején meg főleg :) Ha érdekel, én hogyan fogytam le, add meg a magasságoat és a testsúlyodat, én szívesen segítek :)

17/L

2011. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
utolsónak írnám hogy :15 /L , 165 cm magas vagyok és 65 kg :(
2011. júl. 5. 10:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez nem is olyan sok :) (Én 166 cm mellett voltam 80 kiló)

A testsúlyod alapján naponta kb. 2000 kalóriára van szükséged.

Naponta 5-ször egyél, pontosan 3 óránként (nem hamarabb!), számolgasd a kalóriákat, vagy előző nap összeállíthatod az étrendedet másnapra. Minden nap mérd meg a testsúlyodat (reggel, pisi után, ruha nélkül, evés-ivás előtt - így reális értékeket kapsz) A testsúlyodat írd ki mindennap egy kis füzetbe pl. így nyomon tudod követni a fogyást. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, és kevés édességet, már csak azért is, mert az alacsony kalóriásakból többet ehetsz, és nem fogsz éhezni :)

Még annyira megkérnélek, hogy majd írj, hogy megy, én szívesen segítek :) És NEM SZABAD ELKAPKODNI! Ha néha megkívánod az édességet, hát egyél nyugodtan, de akkor ahhoz is igazítsd a többi étkezést. Tartsd be a 2000 kalóriát naponta, semmilyen élelmiszert ne hagyj ki, (hidd el, nem a kenyér hizlal, hanem a túlzott kalóriabevitel :))

Remélem tudtam segíteni, sok sikert :)

2011. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne kapkodd el ennyire, csúnya lesz a bőröd miatta, elég egy hónapra 5 kg és az legalább tartós lesz! nagyon jó, h tornázol, ráadásul rubint réka...izzasztó :) jól bírod! én 15 perc után kivagyok! étkezések után egyél dinnyét, ebédelj rendesen, ne dagadásig, reggel gyümi, napközben kis jóreggelt, 6 után semmi kaja. répa nagyon jó éhségűző. Ne várd meg, hogy éhes legyél! sokszor keveset, torna előtt-után 1 óráig ne egyél.
2011. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehetséges! Én pl. 3 hónap alatt adtam le 10 kilót. A kenyeret felejtsd el! Saláták, párolt húsok, rántás nélküli főzelékek,levesek, sok gyümölcs! Ja, és mozgás! Ennyi...
2011. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen főleg a 17 éves lánynak, de a többieknek is :)) és megígérem, hogy írni fogok :)
2011. júl. 5. 11:01
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

"és megígérem, hogy írni fogok :)"


nem muszáj,...

2011. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10:53-as vagyok: olvasd el, én kértem meg, hogy írjon
2011. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!