Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatok ugy, hogy ne a...

Hogy fogyhatok ugy, hogy ne a mellem tünjön el?

Figyelt kérdés
régebben egyszer már fogyoztam és a mellem eléggé összement :S miért van ez?
2009. júl. 20. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Sporttal fogyj és ne koplalással! Például fuss, biciklizz ilyesmik! Próbálj meg nem a mellizmokkal edzeni, mert attól tényleg csökkenhet a melled mérete!
2009. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, fogyókúránál mindig először a cicik tűnnek el, és csak legvégül a has, fenék... :[


Ez azért van, mert a melleink zsírszövetből és tejcsatornákból állnak, a természet "úgy alkotta meg" a női testet, hogy a melleink csak a felesleges zsírpárnákból alakulnak ki, ha valaki éhezik, akkor először a felesleget "fogyassza" el a szervezet, és csak utána a létfontosságú szöveteket...

A melleink úgy működnek, mint a teve púpja : begyűjtik a feleslegesnek ítélt zsírt (ezért nagyobb a kövér nők melle), és ínséges időkben először ezt a felhalmozott zsírt égeti el a szervezet...

Ezért is van az, hogy a túl sovány nőknek nincs, vagy alig van mellük! (Kicsi hízókúrával nekik is kifejlődne a mellük.)


Esetleg ezt a folyamatot úgy tudod csökkenteni, ha helyi fogyókúrát alkalmazol : az infraszaunában csak derékig bújsz a gépbe vagy fóliával+zsírégetővel helyileg a hasadat vagy a csípődet fogyasztod.

Tornagyakorlatokkal is koncentrálj a helyileg fogyasztandó testrészekre!

2009. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Király amit az előző írt és így is van, annyit tennék hozzá, hogy lokális zsírégetés nincsen... A mellből sok megy le zsírvesztésnél... Ebbe bele kell törődni. (Én ezt soha nem éreztem oly nagy katasztrófának... Csak zavar ha sportolás közben ott lifeg előttem. Kényelmesebb az élet kis mellekkel.)
2009. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de nekem amugy is kicsi 75 B s melltartot hordok :S

nem akarom, h ennél kisebb legyen

2009. júl. 20. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy baràtnöm ugy fogyott, s nem a melleiböl, hogy nem diétàzott csak egészségesen étkezett, mellette meg keményen edzett konditeremben! A mellei nem fogytak le a teste pedig àtalakult!
2009. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!