Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kókuszreszelék mennyire hízlal?

A kókuszreszelék mennyire hízlal?

Figyelt kérdés
Jó tudom nem annyira mint pl. egy jó zsíros pörkölt:D vagy ha csokit nassolnák, csak úgy általánosságban értem.
2009. júl. 20. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
NAGYON! Kalória, és zsírbomba! A pörivel vagy a csokival kevesebb kalóriát vinnél be... viccen kívül.
2009. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hahaha most komolyan kérdeztem.
2009. júl. 20. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Huh... Én pedig komolyan válaszoltam Neked! :)
2009. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon sok kalória van benne. És zsírosabb mint a disznó pörkölt, elhiszed? KÓKUSZVAJ...
2009. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
100g-ként 400 kalóriát tartalmaz. Egy étel csak akkor hízlal ha nem mozgod le utána ;) Amúgy nem jársz vele jobban mintha csokit nassolnál :D
2009. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

100g 400 kalória, az olyan, mintha kockacukrot ennél.

Egyébként a dió, mogyoró, pisztácia, napraforgómag... sorba tartozik, sok benne a növényi olaj. Egyébként egészséges, de fogyni nehezen lehet vele!

2009. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Először is nem 400, hanem kb. 600+ kalória 100 grammonként, de ami még fontosabb, hogy NEM hizlal, hiszen növényi olaj. Egy sportos étrendnek pl. kiváló kiegészítője lehet naponta néhány kanálnyi.


Persze bármiből meg lehet annyit enni, hogy attól már felesleget szedj fel, de a diétázók 90 %-a még mindig ebben az elavult és totál felületes "számoljuk a kalóriákat" elvben hisz.

2011. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hizlal.

Ami hizlal az a glutén meg a sok telített zsír.


A növények(zöldség, gyümik..), magok(dió, mandula,tökmag...) növényi olajok(olíva olaj, kókuszzsír..) egészségesek, mert rengeteg vitamint, ásv. anyagot tartalmaznak.


A kókuszreszelék, a kókuszdió reszelt húsa. Sok vitamin van benne.


Én egy ideje lecseréltem a tehéntejet növényi tejekre(házi készítésűek), köztük csináltam már kókusztejet is -reszelékből és valódi kókuszdióból is-sok különbség nincs köztük, csak annyi hogy dió húsa még nedves, a teje pedig nagyon finom és egészséges.


Nem hizlal, sok tápanyag van benne, kevés is elég belőle egyszerre.

2013. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!