Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nekem nem megy a napi 5szöri...

Nekem nem megy a napi 5szöri étkezés. Így is működhet a fogyókúra?

Figyelt kérdés
Próbáltam 5ször keveset enni (zöldségek, túró, hús, sajt, ilyesmiket) de erről egész nap farkaséhes vagyok, étkezés után már fél órával... Ha viszont eszem egyszer délben, egyszer 6-7körül, egész nap nem vagyok éhes. Persze ilyenkor kicsit többet. Így is fogyhatok, ugye? Nem kell sokat, 4-5 kiló.
2012. aug. 8. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Idővel hozzászoksz, és nem leszel olyan éhes.
2012. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én naponta kétszer eszem, akkor mindent és egy teljes adagot, és 1x gyümit,igyekszem minél több vizet inni, és minden nap egy órát futok-eleinte ez még csak fél óra volt, és így már fogytam majdnem 4kilót,majdnem 2hónap alatt. De jól érzem magam, ha megkívánok egy fagyit, vagy gyümit azt megeszem.
2012. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én zöldséget és gyümölcsöt eszek napközben este meg egy nagy étkezés
2012. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért javasolnak az okosok napi 5x-i étkezést, mert az anyagcseréd így jobban működik, hiszen folyamatosan pörög. Ezáltal jobb és tartósabb fogyást lehet elérni, persze sport mellett. Nem mellesleg a fogyókúra befejeztével is tartanod kell a súlyod, és addigra már bőven hozzászokik a szervezeted a napi ötszöri étkezésre. Ebédre azért jó, ha tartalmasabbat eszel, és mindenképpen meleg ételt.


Ha kevésből akarsz keveset fogyni, akkor mégúgy jobb, ha megtartod a napi 5x-i étkezést. Én 55-ről fogytam 50-re napi 5x-i étkezéssel, heti 4x1óra futással, és 2x 1,5óra bicajozással. És a centikben még mérhetőbb volt az eredmény. Előtte én is 3x ettem egy nap, nekem nem vált be!

Sok Sikert!

2012. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor még próbálkozom... Lehet hogy az volt a baj, hogy az 5ből egyik sem volt igazán tartalmas! Ha uzsonnára eszem valamilyen gyümölcsöt pl, már az is elég?
2012. aug. 8. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, ugyanígy vagyok vele én is, de szerintem kötelező ez a napi 5. Énis jobban szeretek napi 3x, de akkor tartalmasabbat enni (vagy ha úgy tetszik, ebédre tartalmasat, vacsorára meg annyit, hogy érezzem, nem terheli a gyomrom).

Mivel egyszerre többet eszel (és ha sok rostosat) akkor ebéd után durván beindul az anyagcsere, legalábbis nálam ez van :) nem feltétlen kell betartani a kötelező szabályokat, ha neked ez jön be, akkor így csináld - szerintem

2012. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsi, javítok *nem kötelező :D
2012. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!