Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 96 kilósan még nem szabad a...

96 kilósan még nem szabad a Rubint Réka tornát csináljam igaz? És mit csináljak, hogy a bőröm ne nyúljon meg? Feszesítőkrémem jövőhéten már meglessz! Többi lent.

Figyelt kérdés
Norbi duci tréningezem,szobabicózom és el szeretném kezdeni a hasprést is,ja és helyesen táplálkozok,már leadtam 8 kilót kb 4 hét alatt :) A bőr megereszkedésétől félek,pl a hasamon,mert az eléggé nagy,vannak striák/narancsbőrök is rajta! Kérlek csak azok írjanak akik rendesen válaszolnak :) Köszi :) 18/L
2012. aug. 8. 22:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
3%

1. Félni bőven van okod, hatezerszer elmondjuk, hogy heti fél kg a normális fogyás, te meg kettőt fogytál. Igen, lógni fog a bőröd. De nem kell félned, úgyis hamar visszahízol, és akkor nem fog lógni, és már csak a csíkokkal lesz bajod...

2. Lehet tornázni, csak ne ugrálj.

2012. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
ha utánanéznél tudnád,hogy nagy súlyból sok lemegy az elején,ami inkább víz...kértem,hogy csak akik normálisan tudnak válaszolni azok írjanak..nem kell kritizálni,mert nem koplalok..kenyeret is eszem csak nem minden nap...NEM akarok veszekedni,azért kössz a válaszod
2012. aug. 8. 23:07
 3/28 Szoondiii ***** válasza:
5%

én 0-ra levinném a szénhidrát beviteled (az enyémet is, csak az már megtörtént), gabonákat tejeket elhagynám a fenébe. eleget mérgezted magad ilyenekkel.

mehet a hús, zöldség, olajos mag, bogyó gyümölcs..


edzeni meg elvből sem RR meg duci tréning, mert bármi más is van olyan jó mint ezek, ha meg jóra törekszem akkor jóga, taichi edzés. ezek mozgások, ezeknek van értelme!

2012. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Harangozó Sára ***** válasza:
Szia, ne foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel! Ekkora súlyból abszolút nem sok a 8 kiló 1 hónap alatt! Volt miből lefogynod. Ehhez amúgy gratulálok! Csak így tovább!Szerintem nem tudod kiküszöbölni a bőröd megnyúlását ekkora súlyfeleslegnél, akár milyen lassan is fogysz.Az úszáson még nem gondolkodtál? Az egész testet átmozgatja úgy, hogy az ízületeket nem terheli meg. Nálad ez is fontos.Csinálhatod a Rubint Rékát is, de az ugrálós részeket én a helyedben kihagynám. Nem írtad, hogy hány centihez Vagy ennyi kiló. Mennyit szeretnél leadni? Neked nem fogyókúrára, hanem életmódváltásra van szükséged. Először is hagyd el teljesen a finomlisztet és a cukrot. Tudom nehéz, de gyorsan hozzá lehet szokni. :) A második és harmadik gyermekem megszületése után is az update-tel sikerül csak visszanyernem a formámat.Én akkor 1 hónap alatt 4 kilót fogytam,igaz rajtam csak 15 kiló plusz volt.
2012. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Harangozó Sára ***** válasza:

A gabonákból csak a finomítottakat szabad elhagyni! A tejterméket pedig nem szabad elhagyni, mert a zsír helyett az izmaidat fogod leadni, pedig Neked a zsírod alatt nem kevés izom van, valamivel cipeled azt a többlet súlyt!

Sajnos tapasztalatból beszélek, az első alkalommal én is elhagytam a tejtermékeket, s szörnyű állapotba kerültem!

2012. aug. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Szoondiii ***** válasza:
0%

Sára, az update-tel sikerült fogyni, ez világos.

Az, hogy a szójával, gluténnel telenyomott termékek vannak olyan veszélyesek, mint a sima hagyományos liszt, vagy a cukor azt gondolom most rossz, de legalábbis meglepő olvasni.

Pedig én pont ezért vagyok az update (reményeim szerint legnagyobb) ellenzője.

2012. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Harangozó Sára ***** válasza:
100%
A tejtermékekben lévő fehérjékre szükség van, különben hiánybetegségek alakulhatnak ki. A tej NEM MÉREG, a gabona sem, csak nem mindegy, hogy milyen formában viszed be, s milyen mennyiségben.
2012. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Szoondiii ***** válasza:
0%

az emberek millió éven át nem ettek tejterméket. milliárt tejérzékeny ember nem eszik tejterméket, és nincs semmi bajuk (természetesen).

na ilyen az, amikor egy update-os elkezd tanácsokat osztani, egyszerűen semmi tény nincs mögötte! és az ilyen tanácsok veszélyesek! a tejfogyasztás kockázatos, az elhagyása csökkenti több betegség kockázatát.


miért csak a finomított gabonákat lehet elhagyni? a teljes őrlésű gabonák ugyan úgy megemelik a vércukorszintet, terhelik a hasnyálmirigyet. a rostjai rontják a tápanyag felszívódást.

a glutén mérgezi a testünket, ahogy a lektinek is. ez van, nem én teremtettem az emberi testet, ebből kell gazdálkodni..

2012. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Harangozó Sára ***** válasza:
10 éve update szerint élek, s egészségesebb vagyok mint valaha, tökéletes vérképpel. Nekem már bizonyított!!!
2012. aug. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Szoondiii ***** válasza:
0%

a tej nem méreg? :D

nem, a borjúnak biztos nem.


milyen fehérjére van szükséged? arra a pár grammra 100 ml-enként? hagyjuk már, elhanyagolható mennyiség, annak is egy része káros. immunológiailag aktív, növekedési hormon hatású...


a tejet nem ivók miért nem betegek?? ha szükségünk van a tejre? nincsenek hiánybetegségeik, ez valami magyar tejpropaganda, semmi alapja nincs ezeknek a mendemondáknak. keleten az emberek meg sem bírják emészteni a tejet, itthon is az emberek ~20%-a laktóz érzékeny, nyilván nem nagyon esznek tejet. keleten egészségesnek sem tartják, persze hogy nem esznek (vannak kivételek, ebbe nem kell belekötni).

2012. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!