Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 42 nap alatt mennyi a maximum?...

42 nap alatt mennyi a maximum? Adjatok tippeket, kérlek.

Figyelt kérdés

...amit simán leadhatok, és milyen módszerrel?


Igen, igen, én is szeptember 1-re akarok valahogy kinézni, mint a többi lányka, aki itt kérdezget mostanság. 107 kg voltam évzáró idején, most 103 vagyok. Mit csináljak, hogy két számjegyre csökkenjen a súlyom szeptemberre?


Tippeket várok :)


2009. júl. 20. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én elkezdeném a 90 napos diétát a helyedben, vagy Norbizni.

Ezzel a kettővel vannak jó tapasztalataim.

42 nap még nagyon sok, bőven leadhatsz egészségesen 4-6 kilót:)

Hajrá!

2009. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a 90napossal ennyi feleslegnél simán lemegy az első hónapban 10kiló! aztán lelassul! de tudd, h az nem zsír lesz mind, hanem vízvízvízzsír.. na de lemegy aza lényeg! nem a levegőbe beszélek, kezd el: D
2009. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet.


A már tájékozódtam bőven diéták terén, és a norbi jobban tetszik...

Szóval, ha a kaját norbi szerint szétválogatom, akkor milyen és mennyi mozgásra van szükségem mellé?

2009. júl. 20. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javaslom, annyit mozogj, amennyit bírsz.

Én 95 kg vagyok (de furcsa leírni), 2 hónapja még 107 voltam.

Anno Norbival fogytam kb 15 kg-ot, csak abbahagytam:(

Visszatérve a mozgásra, eleinte sétálj, esetleg ajánlom a Norbi duci tréninget (én az Aerobzónát és a Norbi kick boxot szeretem). Egy idő után természetes lesz a mozgás, és hiényozni fog, ha kimarad:)


Első

2009. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Óó, gratulálok, ez szép eredmény.


A kondíciómmal nincs olyan nagy gond, csak az alakommal. A kocogás simán megy... :)


Szerinted minden nap kell mozogni?

2009. júl. 20. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Háát ha nem is mindennap de minimum kétnaponta L/17
2009. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Elsőre is, gratula az eddigi eredményhez!

A legjobb hogyha minden nap végzel aerob mozgást, min 40 percet. (kocogás, bringa, aerobic stb..)

Ha van rá módod, akkor viszont iktass be súlyzós edzéseket is. Így a leghatékonyabb. (Majd a teremben úgy is eligazítanak hogy mennyit, és mit végezz belőle, erre ezért nem térek ki bővebben. ) Sok sikert! :)

2009. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!