Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szédülők az idegtől. Tippeket...

Szédülők az idegtől. Tippeket szeretnék kérni?!

Figyelt kérdés

előzmény: egész nyáron salátán éltem futottam, sportoltam aktívan napi 3-4 órán keresztül. Volt futás,gyaloglás,túra,zumba stb. Édességet egyáltalán nem eszek hónapok óta. Suli mióta elkezdődőtt napi 2szer eszem tökre kevesett,mindennap mozgok... ma orvosin pedig 91 kilót mutatott a mérleg.... azt hittem megdöglök. eddig 72 voltam most hirtelen 91 kiló lettem. Legszívesebben szarrá vágnám az ereimet. Holott mindenki mondja hogy látszik hogy fogytam,és kisebb méretű ruhák is feljönnek rám



Adnátok valami tippeket? köszi


2011. okt. 14. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem irány a doki! Nem normális amit művelsz magaddal, valószínűleg kezdesz ödémásodni , vizesedni. Ez nem játék! A fogyás lényege nem a koplalás, hanem a diéta. Többször kevesebbet!

Én voltam anorexiás+ mellette tornáztam, le is fogytam 2 hónap alatt 15 kg-t, de depis lettem, kiabáltam mindenkivel stb. Aztán rájöttem, hü.le vagyok, és újra normálisan kezdtem enni.

Jóval később , fél év alatt kiegyensúlyozott étrenddel, mozgással 8 kg-t adtam le, és nyugiban, semmi depi.

Amit írsz, a hirtelen testsúlyugrás a vizesedés jele, ami nagyon nem jó, hidd el!

2011. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha igaz, ez az egész, akkor jól tönkrevágtad magad. Fordulj orvoshoz!
2011. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kisebb ruhákat kell hordanod mint eddig, akkor lehetetlen, hogy 20 kilóval több legyél. Mikor mérted magad utoljára? Nem lehet, hogy nem jól emlékszel a kilódra?
2011. okt. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Félig van igaza. A vizesedés okozhatja, de akkor minimum szív- vagy vesebeteg kéne, hogy legyél.

Mér meg szépen magad az otthoni mérlegen, mielőtt felvágod az ereidet. Lehet, hogy valamelyik mérleg rossz. Ha szerencséd van, a sulié. Ha peched van, akkor az otthoni, de ha eddig 72 kilót mutatott, most meg 75-öt mutat, akkor is csak 3 kilót híztál, akárhány kiló vagy, csak a kiinduló súlyban tévedtél.

Szerintem 20 kiló hízás nem látszana meg a ruháidon? Bele se férnél a nyári ruháidba! Észre kellett volna venned, mert a nyárnak 1 hete lett vége.

---

Ha mégis 91 kiló vagy és a mérleg sem romlott el:

akkor vagy tényleg valami rejtélyes betegséged van VAGY

abbahagytad a napi 4óra mozgást, és az kb. olyan, mintha koplalásra rázabálnál tartósan, vagyis jojó. Csak koplalásra zabálni kalóriabevitel-többletet jelent, a sportot abbahagyni meg azt jelenti, hogy a kalóriafelhasználásod csökkent, és nem ettél ehhez mérten kevesebb kalóriát.

És még egy megjegyzés: naponta 2-szer enni nagyon keveset = az anyagcsere totális tönkretétele, lelassítása.

2011. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

koplalás és sport mellett, kisebb ruhamérettel, hirtelen 20 kg-mal több vagy?


rossz a mérleg


a szédülés meg a koplalás miatt van


de ha megnyugtat, dobj fel egy képet és megmondjuk, hogy kövér vagy-e

2011. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Jővőhéten elmegyek az orvosomhoz és beszélek vele...
2011. okt. 14. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:

az egy racionális döntés.

egyébként téged így ennyire könnyű lenne őrület szélére kergetni? kell egy mérleg, ami azt mondja, hogy 90 kilós vagy, és akkor felborul az életed?

ez mókás, pláne belegondolva, hogy régen voltak nők, akiket úgy képeztek, hogy bárkit meg tudjanak ölni. ma is vannak kemény emberek. és te? a lelki egyensúlyodat egy mért értékhez kötöd, ez nem csak mókás, de rohadt nagy! nem az egészség, közérzet, milyennek látod magad, hanem hogy mennyit mutat a mérleg. egyébként ezt is említsd meg az orvosnak, mert mentális problémákat is lehetne keresni esetleg!

2011. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Pszihológushoz meg ilyenekhez már jártam. Tudom hogy nem vagyok tiszta agyilag sem,sem lelkileg....

Köszi a választ neked is:)

2011. okt. 14. 15:11
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor jobbulást kívánok. nem értek ezekhez, hogy lehet "kigyógyulni" mert őszintén szólva a lelki betegségek problémáját nem értem :/
2011. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kellemes hétvégét,és köszönöm:)
2011. okt. 14. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!