Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen torna dvd vált be...

Milyen torna dvd vált be nektek? Tudnátok valami jó hatásos de nem hosszú dvd-t javasolni?

Figyelt kérdés

Ha le lehet tölteni vagy valahol fent van az is tökéletes. Olyan 30-40 percre gondoltam. Futni utálok mint rájöttem de a kaján nem tudok akkorát változtatni hogy az a pár kg + lemenjen. Igazából jelenleg tartósan nem is tudnám tartani hogy minden nap csirkemell stb így arra gondoltam hogy tornázgatnék valamire itthon esténként és hátha végre ez megszabadítana attól a fránya 3 kg-tól. Már jobb ötletem nincs. Nem sokat eszem és többnyire azt ami itthon van mivel még nem magamra főzök. Valakinek így összejött?


Jó lenne, ha nem lenne nagyon hangosan ugrálós, mert a szomszéd nénim egy sárkány XD Előre is köszönöm.


2012. aug. 9. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a pilates bevált. Még anya vette a DVD-t, gondolom fent van már neten is. Én általában a 20 perces gyakorlatsort szoktam végig csinálni, de van 50 perces is
2012. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!