Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen testalkathoz milyen...

Ilyen testalkathoz milyen fogyás módszer ajánlotok? (kép rólam és bővebb info lenn)

Figyelt kérdés

nem tartok szigorú diátát, nagyjábol igy néz ki egy napi étrend

reggeli: vékony szelet piritos, pulykamell sonkával és paradicsommal


rá fél órára: pár korty kv édesítővel


[link]


[link]


ebéd: ami éppen van ittom(azért a nagyon zsirosakat és fűszereseket kerülöm)csak fele annyit mint eddig


uzsi: joghurt, gümölcs, vagy vegyes zöldség


vacsi: 2tojásbol light vajban készítve, hozzá esetleg pulykamell sonka és zöldségek


zöld teát iszom napi 3Xédesítővel..


heti 2X-3X bico 40-45 perc

és minden nap Rubint Réka youtubos 3részes tornája ami kb(20-25perc)mert még én magam is rakok hozzá néhány gyakorlatot


ez előtt igen sok szemét kaját ettem (sült krumpli ,chips, akár este 10kor is fehérkenyér...)szóval ezekről teljesen lemondok, akkor mennyi idő míg leadok kb 3-4kgt? és nem lesz ilyen mamás tetstem hanem karcsu leszek? vagy 1általán ezzel a módszerrel amit leírtam menni fog, ha előtte tök máshogy étkeztem és nem mozogtam?


2009. júl. 20. 21:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

dehogy bántottál meg, köszönöm!eddig még ez a leghasznosabb válasz:P

mit finomitsak az étkezésemmel kapcs.szted?

2009. júl. 20. 22:07
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

22:03-as vagyok.

Káposztaleves és egyéb női magazinokban fellelhető diétákat nem ajánlok, ugyanis ezeknek szinte egytől egyik a drasztikus tápanyag megvonás az alapkoncepciója, ami nem jó.

Ha fogyni akarsz, akkor is el kell látni a testet a megfelelő minőségű és mennyiségű tápanyaggal! Tilos koplalni, böjtölni, ugyanis ez a szervezetünkben a céllal ellentétes reakciókat váltja ki. Ha nem eszel eleget, akkor a testünk "túlélő üzemmódra vált át" és ilyenkor leginkább NEM zsírt égetünk, mivel a zsír stratégia vésztartaléknak számít, a zsír nélkülözhetetlen az agy és az idegpályák jó működéséhez és ezért ilyenkor a szervezünk megpróbálja a zsírt visszatartani. Hogy mégis miért következik be fogyás ezektől a nagy tápanyagmegvonással járó diétáktól? Azért mert a fogyás nagy része víz és izom. Igen izom, az izomzatunk önmagát bontja le ilyenkor, hiszen ha nem használod őket, akkor nagy luxus táplálni őket, ráadásul az izomfehérjéből könnyen nyerünk energiát is. Tehát a fogyás eredménye az lesz, hogy csökkent a súly, de az aktuális súlyunkhoz viszonyítva több rajtunk a zsír. Szerintem ezt senki sem szeretné.


Én férfi vagyok, így a nőik táplálkozásához kevésbé értek, de azt tudom ajánlani, hogy tölts le egy tápanyagtáblázatot, vegyél egy gramm pontos digitális mérleget számold ki, hogy a jelenlegi étkezésed mennyi fehérjét, szénhidrátot, zsírt tartalmaz! Irányadónak azt tudom mondani, hogy fogyassz kb 1,5g fehérjét, 2g szénhidrátot testsúlykilogrammonként, a zsír kb az össz. kalória 20%-a körül lehet, de kerüld az állati zsírokat! Ja és igyál sokat, minden 20 kilód után 1 lityót!

2009. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja és azt is felejtsd el, hogy este 6 után nem szabad enni! Fehérjedús, szénhidrátszegény ételeket nyugodtan lehet. Én az utóbbi időben úgy fogytam 10 kilót, hogy a vacsorám este 9körül van, sőt hétvégén 10-11óra között.

A kaját próbáld meg elosztani napi 5 körüli étkezésre!

2009. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nem rossz amit kitaláltál, hogy az általad is szemétnek titulált kajákat elhagyod és próbálsz keveset és egészségesen táplálkozni. Nekem a 90 napos diéta vált be. Itt mindent elolvashatsz róla: [link]

Amúgy a képek alapján tényleg inkább sportolnod kéne és erősödnöd mint fogyni. 3-4 kg tuti gyorsan le fog menni, hajrá!:)

2009. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

:)pont az előbb tornáztam ..és elég hülyén tippeltem mert 20-25percet írtam..hát pont aduplájára jött ki:)

igyekszem tényleg többet mozogni..mert kb 1,5 éve sztem jobban néztem ki mint most..köszönök minden választ !!de a káposztaleveses cuccot azt inkább kihagynám:)

2009. júl. 20. 22:49
 16/19 A kérdező kommentje:
mondjuk még nem végeztem van még hátra még 1 gyakorlat sor:P
2009. júl. 20. 22:51
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

ne fogyj!!! az alakod rendeben van, csak a pici hurkácskákat (bocsi) kell izommá formálnod, amihez a rubint réka DVD-t meg kéne venned (van több is neki, mind jó és erős) és heti 3-4-szer lenyomni. azzal a zsír izommá alakulna.

ha drasztikusan fogyózol, nem lesz miből izmot építened! pedig csinos vagy, csak kicsit puhának tűnik a combod, derekad, amit nem fogyással, hanem erősítéssel tudsz rendtenni. és arra is figyelj, hogy ha fogysz, a melled is eltűnik, ugyanakkor a narancsbőr (már ha van) nem! ha tornázol, akkor viszont feszes leszel!

31/L

2009. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2009. júl. 24. 12:53
 19/19 anonim ***** válasza:
A "káposztaleveses" válaszoló vagyok. Szerintem nem kellett volna így lepontozni, egyébként meg nem mondtam, hogy csak azt kell enni és semmi mást. Én is eszek mellette mást (természetesen olyat ami nem hízlaló) és 2 nap alatt lement 2 kiló. Sajnos nem nagyon tudtam tovább folytatni, mert időközben el kellett utaznom, ezért tartom most a 49 kilót. De szerintem ha tovább csinálnám még fogynék. Na mindegy. Csak azért írtam le ezeket, hogy tisztázzam: nem ezen kell élni 1 hétig.
2009. júl. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!