Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges, h hízok,...

Hogy lehetséges, h hízok, mikor fogynom kellene?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hét során elkezdtem fogyókúrázni. Visszafogtam a kenyeret, a tésztát, a cukrot, kevesebb édesség, cukros üdítők helyett víz. Napi 20-30 km bicikli, legalább 15km séta közepes tempóval, 2x úsztam és volt 2 kick-box edzésem. Erre a mérleg, ami eddig 83 kg-ot mutatott, most 84-et :( segítség...mi lehet a baj?
2012. aug. 10. 10:20
 1/7 motoros23 válasza:
100%

Edzések után mit eszel?

Lehet az a baj hogy amit elvonsz a testedtől, azt mindjárt zsírba raktározza el mert nem kap elég energiát a szervezeted. Étrendet is módosítottál?

2012. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanakkor mért magad? Lehet, hogy több kaja, víz stb. volt benned. Menzeszed nem fog a napokban megjönni?

Egyébként 1-2kg ingadozás nem jelent semmit, ha 1 hónap után is ennyit mutat (szerintem nem fog), akkor lehet törni a fejed. :)

Egyébként amellett, hogy ezeket visszafogtad mit eszel és mennyit?

2012. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az is benne van, hogy izmot szedtél fel és az bizony nehezebb, mint a zsír. Ha nem vonod el a tápanyagot az izmoktól, akkor az alak változik lényegesen, nem feltétlenül a testsúly. Egy testépítő tömege sokszor 110-120 kg.
2012. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem izommá alakult, az tömegnövekedéssel jár. Light-ossabban kellene sportolnod.

Elvileg ha fogyozol akkor 2-3 hét után kezd majd igazán látszani az eredmény.

2012. aug. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 hét alatt ilyen módszerekkel nem tudom, mit vártál. Túl sokat sportolsz, megterheled a szervezetedet, és ha emellé még keveset is eszel, akkor persze, hogy hízol.
2012. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem eszek keveset, csak mást. Nem éheztetem magam, csak pl sültkrumpli helyett zöldséget eszek a hús mellé, kóla helyett vizet iszok, csoki helyett gyümölcsöt nassolok, ha eszek is egy szelet kenyeret, az teljes kiörlésű és csak csirkemellsonkát teszek rá, tojást inkább főzöm mint olajban sütöm....szóval ilyenek...
2012. aug. 10. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne egy hét után várj eredményt!


Nem mindenkinél indul be egyből a fogyás.

Ha úgy érzed, mindent jól csinálsz és egy HÓNAP után se látsz változást (ne csak a kilót, a centiket is nézd!), akkor aggódj!

2012. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!