Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb diéta?

Melyik a legjobb diéta?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Maga a diéta szó jelentése az, hogy tervezett étrend.

Nincs ilyen, hogy legjobb, ha te már valamilyen szinten tervezed azt, hogy mit eszel, az már diéta.

2012. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Smartguy86 ***** válasza:

Kérdező, amennyiben a "divatdiétákra" gondolsz, akkor az a válasz, hogy EGYIK SEM!


A diéta valóban étrendet jelent, az étkezések rendszere, tervezett étkezési rend! Értem?


A legjobb diéta az, amit te a saját testsúlyod és fizikai aktivitásod alapján összeállítasz. A diétának mindig teljes értékű tápanyagokból kell állnia, tehát a somlói galuska vagy a hamburger nem diétás étel! Minden mikro- és makrotápanyagra szüksége van a szervezetnek, ezeket lehetőleg biztosítani kell az étkezésekből. Ha valamit mégis nehéz bevinni, (pl nem szereted a halat), akkor vannak táplálékkiegészítők, amelyekben megtalálhatók azok az anyagok (telítetlen zsírsavak pl. a halból kiindulva).


Hogy ezt hogyan kell kivitelezni, arról itt találsz egy leírást:

[link]


Diéta önmagában persze nem elég, a rendszeres testmozgás a diétát ki kell, hogy egészítse, hogy a test egészséges ütemre gyorsítsa az anyagcseréjét, így biztosítva a megfelelő tápanyagok megfelelő feldolgozását! A testmozgásról szintén találsz leírást a fenti linken!

2012. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nah jó, most hogy megkaptad a orvosi tanácsokat (ami egyébként tényleg igaz és betartandó és egyet értek az előttem szólóval) leírom, hogy nekem mi a legjobb.


Először is elmondom, hogy egyénenként változó hogy kit mi fogyaszt. Pl nálam a Norbi dolog nem hatott, a 90 napostól hányingerem volt, mert kiderült, hogy ha éhgyomorra csak gyümölcsöt eszek és semmi mást, akkor az vissza is jön. A dokim által adott orvosi diétával 2 kg fogytam egy hónap alatt, ami nagyon kevés, a doki is meglepődött, hogy "csak???"! Pedig betartottam! (Ez volt a legnagyobb csalódás, mert ebben bíztam a legjobban)


Ami bevált az a Turb Diéta por. Két hét alatt 8 kg-t fogytam, majd később még egyszer csináltam egy 2 hetes kúrát, de akkor "csak" 4 kg-t. A kettő között a különbség az volt, hogy a második alkalommal rengeteg 100%-os levet ittam, ami ugyan nem cukrozott, de mégis van kalóriatartalma és természetes gyümölcscukra. Most keztem el harmadjára is csinálni, gyümölcslevek nélkül.

Legközelebb pedig kipróbálok egy másik fajta fehérje port (merthogy ez fehérjepor). A DM-est dicsérték és töredékébe kerül a Turb Diétásnak. Kíváncsi leszek, hogy ugyanolyan hatású-e.

2012. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha egy héten keresztül csak fehérjét eszel pl.(tojás fehérje nem a sárgája , meg csirkemell)akkor fogy öt-hat kilót!!saját tapasztalatból mondom én 56 kiló voltam most meg 49!!de ha elkezded ne hagyd abba de nagyon kemény diéta én néha az ájulás szintén voltam de megérte vékonyabb vagyok mint valaha!!:DD Sok sikert hozzá!!
2012. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!