Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mely testrészekről megy...

Mely testrészekről megy először le a felesleg? Sorrendbe? (tudom mindekinél más de általában? )

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
először a törzstől legtávolabbi helyekről, vagyis arc, ujjak, alkar, vádli.
2009. júl. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
ahogy írtam, az nem sorrend tulajdonképpen, kb. egyszerre ezekről a helyekről.
2009. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez tényleg így van, ahogy az előttem szóló írta. Nekem még akkora a hasam mint egy zsíros hordó, viszont a kezem, lábam nyakam, már olyan eres, és szálkás, mint mondjuk madonnának :D
2009. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy gyűrűnél, nagyon hamar elkezd lötyögni, mikor még a testen nem is látszik szinte semmi. és nem azért, mert be volt dagadva az ujjam. :)
2009. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem az arcomon látszik picit és a combom lett vékonyabb.

A lábszáram az ugyanolyan vaskos, úgyhogy jól nézek ki...


A hasamról se ment szinte semmi, én is meglepődtem. Nem tudom, úgy tudtam először a mellből megy le, de nekem nem onnan ment :(

2009. júl. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

akkor lehet, hogy a lábszáradon szinte nem is volt háj, ezért nem változott.

valószínű akkor, hogy ez nálad adottság, hogy picit vastagabb a vádlid.

2009. júl. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
először a törzsre, cici, popsi, esetleg has rakódik először, és onnan is megy le legutoljára.
2009. júl. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát nekem az ujjaim, kezeim, arcom egyáltalán nem hájasak. az ujjaim pálcikák:D de a combom, a fenekem meg a hasam viszont hájas:=( eddig még nem nagyon vettem észre hogy lement volna egy kis háj, pedig már 3 kg-van kevesebb vagyok:)
2009. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet majd ha találkozol egy régen látott ismerősöddel,az fogja mondani h látszik...:D

Nálam a mell az első...most megint vehetem elő a 15-16éves koromban hordottakat...:'(

2009. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ó, dehogynem sajnos elég sok még rajtam a felesleg... szóval még mindenképpen fogynom kell mindenhonnan és a vádlim is igencsak hájas... csak onnan nem ment eddig semmi :O na mindegy.
2009. júl. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!