Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókurához milyen müzli jó?

Fogyókurához milyen müzli jó?

Figyelt kérdés
Valami olyan müzlit keresnék amit ehetek a fogyókúrám alatt. Nem szelet müzlire gondolok. Van vmi jó tippetek? És hol lehet ilyet kapni?
2008. máj. 9. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:

az összes nagy bevásárló üzletben. mindegy melyiket váslaztod csak a kalória és cukortartalma alacsony minimális legyen.


párom imádja a müzlit és az ö müzliében sokkal több kalória van mint a gyerek csokigolyóiban.

2008. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Natúr (nem csokis, cukros, édes-mézes-mázos és hasonlók).

Ja: CSAK a zabpehely fogyaszt belőle, minden más hizlal.

2008. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Sehol nem lehet kapni. Keverj magadnak.

Kalória: ki nem szarja le hogy sok a kalória, ha az alacsony glikémiás indexű, lassan emésztődő kalória, sok rosttal (ami nem emészthető, csak telít) és nem kúrja fel a vércukorszintet.

Persze ehhez fontos, hogy cukormentes legyen.

Én is a natúr zabpehelyre szavazok, esetleg magvakat keverhetsz bele, vagy natúr kukoricapehelyt (a zabkorpa még jobb, csak drága).

A gond inkább a tejjel van, amibe rakod. Nagyon hízlal és egészségtelen. Régen, főleg vidéken terjedt el ez a rossz szokás, hogy felnőtt emberi egyedek egy állat tejét megisszák táplálkozási célból, ami az akkori szűkös élelmiszerellátás mellett még talán érthető is, de a mai viszonyok mellet nem látom értelmét. A tejcukor nem emészthető, a bélrendszerből nehezen távozik, mindenféle gázok képződnek, meg nyálka....szóval undorító.

(pont nemrég volz a Zona Klub-on, azthittem behányok)

2008. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
64%
Hát na Neked a tej egészségtelen, akkor igyál inkább kólát! Ekkora baromságot még nem hallottam, mint hogy a tej undorító és elavult.. Attól még finom! És sokkal jobb mint a legtöbb alternatíva.
2008. máj. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól hogy Te szereted, attól még kurvára egészségtelen. Ez pedig tény, kár vitatkozni. A laktát-enzim nincs jelen a felnőtt szervezetben, ezért az ember, miután szilárd táplálékra áll át, nem tud mit kezdeni a tejjel. Nézz utána nyugodtan, én már ezen túl vagyok, pedig én is szeretem a tejet, és iszok is néha, de minimálisra csökkentettem a fogyasztását.

Nyilván más szempontból egészséges, például a kalciumtartalma miatt, de ennyi erővel a sör is egészséges a vitamin, ásványianyag tartalma miatt, sőt kis mennyiségű alkohol meg értágító hatású, úgyhogy inkább ez utóbbit fogyasztom. :-)))

Kár, hogy műzlivel nem a legjobb :-D

2008. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaza van, testépítek már jó pár éve és a tej írtó egészségtelen. műtrágyázás, stb stb, nomeg tejcukor és meg sem tudod emészteni, nomeg persze tehenet sem látott az nyugi amit te a tescoban veszel, arról nem is beszélve hogy fehérjeforrásnak meg vagy 300 litert kéne innod egy nap, hogy bevidd az optimális mennyiséget, tehát ha valamihez nem értesz inkábbb ne írj légyszi, tudod azért mert az oviban azt kaptuk attól az még sz*r
2008. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tej valóban egészségtelen lett az elmult évtizedekben.

Nem véletlenül.

Apáink még igencsak mérgező anyagokkal permeteztek anno, és ezek az anyagok nem tüntek el a semmibe, hanem megmérgezték a talajt és ugyi a tehenkék a talajból kinövő dolgokat eszik.


Az élelmezéstudományi kar vizsgálata szerint a tej tápértéke az elmult évtizedekben a sokszorosára csökkent... és sajnos már csak minimális tápértéke van.

Az íze az ízfokozók miatt, nem fog változni, de a tartalom már nem ugyanaz...


sajnos ez van akármennyire szerettük a jó öreg tejcsit, amit ma kapunk már nem az.

2008. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Örülök hogy ilyen jól elvitázgattatok a tejről.
2008. máj. 19. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!