Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítséget szeretnék érni,2...

Segítséget szeretnék érni,2 gyermekem szülése után nagyon sok kg rajtam marad, előtte sem voltam vékony de most . Hogyan fogjak hozzá? Milyen diétát válasszak mit sportoljak?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok 106 cm magas é 105 kg ( sajna:( )

most már nagyon zavar

de hogyan fogjak hozzá

annyi diétát próbáltam már de hosszú távon nem megy egyik sem

mit edzek? futni nem bírok, mert fáj a térdem egy idő után

van itthon ellipszistréner az megfelel kezdésnek és hogyan , mennyit használjam?


Kérlek segítsetek, mert most már nagyon elvagyok keseredve

Ami főleg zavar hogy nagyon vastag a combom és csípőm nagyon széles ezeket milyen tornával csökkenthetem ?


2012. aug. 12. 21:04
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi 166 cm a magasságom
2012. aug. 12. 21:06
 2/6 anonim válasza:
Ajánlanám neked www.kaloriabázis.hu oldalt
2012. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ellipszis trainert 40 percig kezdésnek, heti 3-4 alkalommal.

Étkezés: finomított szénhidrátokat kerüld, és kcal számolásnál figyelj a ch, fehérjre, zsìr arányára is.

2012. aug. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elmondom, én hogy csináltam: nem eszem meg a gyerekek maradékát :))), naponta 4x, 5x eszek, lefekvés előtt 2-3 órával már nem eszek. Kenyérféleséget csak reggelire, és akkor sem 3-4 sonkás toastot (az a kedvencem)m hanem csak 1-et. Tízórai és uzsi gyümölcs. Heti egy bűnözős nap van, mikor sütit sütök, de akkor is max 2 szeletet eszek. Más nasi nincs, cukros lötyik nincsenek, csak 3-4 liter víz. Buszozok vagy gyalogok, az autó pihen- így spórolok is :))) Eddig 17 kg ment le. Sok sikert!
2012. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem még csak egy babám van, de én is rengeteg híztam!

Két hónapos volt, amikor nekiálltam fogyózni meg edzeni!

Nem volt egyszerű az elején, mert a fiam legkésőbb fél 7-kor kel, utána már nem tudtam mozogni, este, amikor meg hazaért a férjem, fáradt voltam. Meg ugye apának vacsi, kicsit fürdetni stb.

Így ráálltam,hogy hajnalban edzem! Van egy ellitpikus trénerem itthon, heti 3-szor 45-60 percet edzek, hajnal 5-től.

Ezt csináltam kb. 3 hónapig, utána kiegészítettem edzőtermi edzéssel. Addig a mama van vele!

Meg persze a kaja!

Szénhidrátot max. délig eszem!

Eddig 27 kg ment le, de még kb. 15 rajtam van!

2012. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia, gratulálok hozzá ügyes vagy, sajnos nekem a kitartással is gondjaim vannak hamar feladom


a kajánál követsz valami étrendet? leírnád egy -két napodat ?


Köszi

2012. aug. 15. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!