Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Arra rájöttetek, sportemberek,...

Arra rájöttetek, sportemberek, hogy hiába sok szer, a sokféel sport, a sokféle kazetta, emelkedik az elhízottak száma? Sose csökkent és nem is fog (? ).

Figyelt kérdés

Mert alapból balf*sz a társadalom. Pláne ezek a gyúrka danik. Igyál napi 4-5 liter vizet. Minek? Tönkremegy az ionháztartása az embernek. TKG-onként 31 ml kell. Meg fél liter a táplálékból és kész. Hiába ez a osk gyúrás, a sok mozgás, egyre egészségtelenebbek az emberek. Attól hogy valakinek látszik az izma, még nem egészséges.

"2 hét alatt lefogytam 5 kilót!"... tízezret teszek, hogy a dupláját szedi vissza. Meg ez a osk centizgetés, meg ne egyél tésztát, kenyeret, cukrot (apropó, az egynak szénhidrát kell és ebből is cukor, tudom a gyúrkáknak nincs agyuk, nekik elég a por).

Nem vettétek még észre, mait a kérdésben kiírtam? Annyit fejlődik ez a fogyókúra ágazat, de csak emelkedik a kövérek száma. És nem, nem kövér gyerekek születnek. Elküldenénk ma 10 "sprotembert" egészség tesztre, 9,5 (azaz 95%) megbukna. Nem gáz ez egy kicsit?


2012. aug. 13. 14:35
 1/5 Antimod ***** válasza:

Addig igazad van:


"ne egyél tésztát, kenyeret, cukrot (apropó, az egynak szénhidrát kell és ebből is cukor"


Az agynak kell szénhidrát, de a cukor


- iszonyúan gyorsan bomlik

- iszonyatos mennyiségben zabáljuk,


ugyanis szinte minden ételben megtalálható. De az emberek ennek ellenére isszák a cukrozott üdítőket, az ehetetlenül édes sütiket, és még sorolhatnám. Ennyi cukor nem kell a szervezetnek, kimondottan káros. Az elhízás pedig részben ettől, részben a mozgásszegény életmódból adódik. Lift, autó, elektromos garázsajtó, gurulós szék, távirányító, és hopp! Máris elmúlt egy nap, amikor megint nem mozogtál semmit.

2012. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ment a pacsi. Én a cukorra természetesen nem a kólát értettem ,ami nem más, mint égetett cukor felöntve. De pl ha valaki cukorral issza a kávéját, akkor azt ne hagyja ki, de utána mérsékelje arra a napra. De teljesen megvonni a cukrot nem szabad.
2012. aug. 13. 17:34
 3/5 Antimod ***** válasza:

"De teljesen megvonni a cukrot nem szabad."


Nem is tudod, mert a gyümölcsben is van. Nem kell ahhoz cukroznod semmit, hogy "elég" cukrot egyél.

2012. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, el is érkeztünk a gyümölcscukorhoz. A fogyózók hirdetik, hogy gyümöclsöt minden mennyiségben. Hát nem tudom, de a gyümölcscukorra érdemes odafigyelni, mert hatalmas kalóriabomba tud lenni.

Ezen amúgy diplomás szakértők is vitáznak. Répacukor (szacharóz) gyorsan lebomlik, a szervezet szőlőcukrot állít leő belőle, ami kell az agynak. A gyümölcscukrot nehezebb lebontani.

2012. aug. 13. 18:15
 5/5 Contador95 válasza:
jönnek be a piacra az egyre ujjabb koxok,tömegnövelök meg persze a gyors kaják!!! és mai társadalomnak több mint a fele nem sportol aktian,iskolákba bevezzették minden nap leygen tesnevelés,de van olyan csicska aki kikerüli ezeket
2013. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!