Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok folyamatosan?

Miért hízok folyamatosan?

Figyelt kérdés
Tudom fejben dől el minden, de 19 éves vagyok és 105 kg vagyok. 2éve lefogytam 80kgra, de azóta állandóan hízok. Mondjuk nem is diétáztam, de nem is tudnék. Azt hallodtam, hogy 20-22 év körül beáll a súlyunk és abból nagyon nehéz fogyni. ha most elkezdek diétázni, akkor még lehetek megint 80kg? Sajnos túl lusta is vagyok. :///

2012. aug. 6. 17:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2012. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
lány
2012. aug. 6. 17:59
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudnál diétázni?
2012. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Meg elkezdhetnél sportolni mondjuk futni vagy pedig tornázni.
2012. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

A kövérség az betegség, amit sokszor lelki bajokra vezethetők vissza. Általában a boldogtalanságot vagy szeretethiány próbálják ezzel kompenzálni, ami még nagyobb súlyhoz és még nagyobb boldogtalanságot okoz.

Keress valamit, ami boldoggá tesz. Erre a legjobb dolog a sport.

Segíts magadon és Isten is megsegít!

2012. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
nagyimmal élünk a tesóimmal és ha valamelyikőnk nem eszik a főztjéből, akkor mérges és nem főz másnap, vagy megsértődik és nem szól hozzánk. Ráadásúl zsírosan főz.
2012. aug. 6. 18:25
 7/25 A kérdező kommentje:
lelki bajaim nincsenek. Minden oké a pszichémmel. Akaraterő kellene, az viszont nagyon
2012. aug. 6. 18:27
 8/25 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, ki kell válogatni a minél kevesebb kalóriás kajákat. Gondolom nem mindig pörkölt van, de ha az is, akkor is lehet válogatni.
2012. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
De rossz kifogás!:D Persze, hogy azért zabálsz mert a mamád dühös lesz!:D
2012. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%

reggelizz kukoricapelyhet tízóraizz egy jóreggelt sütit

ebédelj egy fél tányér pörköltet uzsonnázz egy almát vacsorázz 1 körtét..


Közben sétálj,fuss,bicajozz,görkorizz stb...


Vagy zabálj mint egy disznó. legyél lusta mint a fene és olyan maradsz mint most ,de akkor NE SÍRJ!

2012. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!