Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm vagyok es 60 kg szeretn...

165 cm vagyok es 60 kg szeretnek 10 kg fogyni, szerintetek mit ehetek es mit nem es kb mennyi ido alatt lehetne ezt leadni?

Figyelt kérdés
es a sportolasra nincs nagyon idom esteleg max valamit itthon ami nem zajos!!!köszönöm elöre is a valaszokat:)
2012. aug. 14. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

És az embernek arra van ideje amire akarja, kifogás nincs, én suliidőben hajnali fél 5-kor kelek, hogy kimehessek futni.

2012. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

10Kg minimum két és fél hónap alatt.

Mi az ami zajos? Tornázásnak pl semmi hangja nincs

Az evés tök mindegy rád van bízva, a lényeg, hogy egyél.

2012. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Zöldség, gyümölcs, sovány hús, teljes kiörlésű kenyér (max reggelire), kb 3 óránként kevés étel, próbálj meg nem jól lakni (nem azt jelenti hogy olyan keveset egyél hogy éhezz) Naponta 10 perc futás 20 perc torna, fél órád csak van magadra, és így kb heti egy kiló le is megy.
2012. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
10 perc futással és 20 perc tornával zsírt nem fogsz égetni, de ettől még nem hasztalan.
2012. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!