Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy bűnt követtem el, elértem...

Nagy bűnt követtem el, elértem az általam kitűzött célt, de ma nagyon bezabáltam, holnap egyek vagy amit ettem kcal holnapra is kitart?

Figyelt kérdés

r 1sz tk kenyér, 1paprika, 3szlet sonka

tízórai 3szilva, 1barack 5nagy fürt fehérszőlő

ebéd 1sz csirkemell párolva, hozzá párolva cukkini és hagyma

uzsi 1alma, 5nagy fürt fehér szőlő

vacsi 1-1barack, alma 1pohár kefír

tudom szőlő tilos de olyan rég ettem már és annyi van a kertben szerintem vagy 2kiló simán lehetett de lehet hogy van az 4is

mit tegyek holnap

köszi


2012. aug. 14. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Komolyan ez a bezabálás? Ez semmi, a nagy része gyümölcs. Azt meg remélem végképp nem gondolod komolyan, hogy holnap egész nap nem eszel. Amúgy meg miért is tilos a szőlő?
2012. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig mit ettél, semmit? Mert nagyon úgy tűnik. Nem ettél valami sokat. Inkább úgy írom nem ettél túl sok kalóriát, ez semmi. Szőlő miért tilos? Csak azt ne írd, hogy a gyümölcscukor miatt mert felvágom az ereimet és a videót elküldöm neked.

Amit ma ettél annak semmi köze a holnaphoz. Holnap rendesen egyél. Drága szívem, hogy gondolod, hogy egy napig nem eszel? 4 óra evés nélkül beindul a zsír raktározása és az anyag csere lassulása. Szerinted miért mondjuk, hogy nem szabad koplalni meg naponta 5-ször kell enni? Ja és mielőtt megkérdezed, hogy akkor miért fogynak le az emberek, elárulom, hogy ebben az esetben az izmot bontja le a szervezet és nem pedig a zsírt. És tök mindegy, hogy mennyit ettél ma, ha egy egész disznót és fél marhát megettél volna, holnap akkor is éhes lennél.

2012. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

te nem tudod mi az a bezabálás....

ennél még a verebem is többet eszik egyetlen nap!

2012. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A reggelim több volt ennél, semmit nem csesztél el, nem zabáltál be.


Viszont ha ez bezabálás akkor durván alacsonykalóriás az étrended, biztos jó így?

2012. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Törpetacseszhwok válasza:
33%
én a helyedben egy hétig nem ennék ezután.
2012. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ugyanígy ettem csak szőlő nélkül

megnéztem 100g 74kcal-1kilo már 740kcal és én kb megettem vagy 2-3 jesszus ez borzasztóan sok

a szőlő az tilos, hízlal ugyanúgy mint a banán, ezeket nekem nem lenne szabad

2012. aug. 14. 23:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy idő után anorexiás leszel....
2012. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igaza van, a szőlő az tilos, és diétában az összes pálinka és bor gyümölcs tilos, mert tele van cukorral (nem véletlenül lesz belőle alkohol). Annyit tudok javasolni, hogy ma egyél rendesen, és mozogj kétszer annyit, mint terveztél. Min 30 perc futás, bicikli, stb.
2012. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kényelmes kis seggecskédet föl kéne emelni a székből, nem csak koplalni, kisanyám, és akkor nem kéne szívrohamot kapni amiatt, mert megettél egy szőlőt. Agyam eldobom már ezeken a gyerekeken...
2012. aug. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 poiu ***** válasza:
Ez rendben van, de szerintem is sok a gyümölcs, ennek egy részét lecserélhetnéd zöldségre. A kalória úgy "tart ki", hogy ha többet eszel, mint amit égetsz, akkor a különbséget raktározod és később elégeted (ha kevesebbet eszel). A példádtól függetlenül, ha egy nap valóban bezabálsz, akkor másnap kis koplalással (pl. reggeli kihagyásával) javíthatsz.
2012. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!